سلام!

بعد از مدتی که به خاطر وجود ریسک در بازار و به خاطر حفظ سرمایه مخاطبان در بخش سیگنال ها کمتر فعالیت داشتیم با چند تحلیل کم ریسک تر مجدداً فعالیت خودمون رو سر گرفتیم.

با توجه به جو بازار و شرایط متفاوت بازار بورس نسبت به یک سال گذشته، پیدا کردن موقعیت های مناسب برای سرمایه گذاری خیلی سخت تر و پر ریسک شده و نباید وارد هر سهامی توی هر قیمتی شد، چون ممکنه نه تنها بازدهی بدست نیاد بلکه بخش زیادی از سرمایه رو هم از دست بدیم. در چنین وضعیتی بهتر با آرامش تصمیم بگیریم و با بررسی و دقت کافی سهام بخریم نه از روی هیجان و شایعات و سیگنال های فراوان بازار …

پیشنهاد می کنیم مجموعه آموزش ویدیویی بورس رو که در وبسایت 10 درصد برای شما تهیه کردیم مشاهده کنین تا بتونین بهتر موقعیت های مناسب برای سود کسب کردن رو آموزش ببینید و مهارت لازم رو کسب کنید. توی این مجموعه یک استراتژی کامل برای خرید و فروش سهام پیشنهاد داده شده که پیاده سازی اون می تونه تاثیر زیادی توی افزایش بازدهی سرمایه گذاری هاتون داشته باشه! توی این ویدیوها همچنین مهارت های تابلوخوانی بازار، تحلیل بنیادی شرکت ها و تحلیل تکنیکال نمودارها رو به صورت کاربردی و عملی میتونین آموزش ببینین .

تو قسمت  تحلیل ها و سیگنال های بیش از 10 درصد هم دو شرکت کم ریسک تر رو از نظر بنیادی و تکنیکال بررسی کردیم که با اصلاح قیمتی که داشتند و  بهبود وضعیت بنیادی و سودآوری توی موقعیت های مناسبی برای سرمایه گذاری قرار دارند و با دید نگهداری میانمدتی و داشتن صبر و حوصله کافی میتونن بازدهی بیش از 40 و 50 درصدی رو به همراه داشته باشند. البته که هیچ تحلیل قطعی توی بازار وجود نداره و مشخصا با داشتن حد ضرر باید سرمایمون رو مدیریت کنیم، قبل از اینکه تصمیم بگیرین برای خرید و فروش حتما خودتون هم بررسی و مطالعه بیشتری داشته باشین!

 دسترسی به این تحلیل های میانمدتی برای افرادی که ویدیوهای آموزشی رو تهیه کردند رایگانه! و نیاز نیست که هزینه ای برای مشاهده تحلیل ها بپردازین. هدفمون هم از این کار اینه که هم آموزش خرید و فروش سهام و هم سیگنال خرید رو با هم به مخاطبای عزیزمون ارائه بدیم تا به هر دو هدف آموزش و سود کردن توی بورس برسیم.

ضمنا ما در وبسایت 10 درصد تضمین بازگشت وجه پرداختی مجموعه آموزشی بورس رو هم گذاشتیم تا درصورتیکه محتوای آموزشی رو غیر مفید دونستین  50 درصد از مبلغ پرداختی رو خدممتون بازگشت بدیم که البته تا حالا کسی چنین درخواستی ازمون نداشته!

 

اشتراک گذاری برای دوستان :

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.