سیگنال خرید سهام بخاور

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
پایه ب فرابورسبيمه زندگي خاورميانه (بخاور)95-110 تومان120 تومان
160تومان
20%
60%
851397/7/61397/9/6زیاد

چکیده تحلیل:

در وبسایت 10 درصد همواره سعی می شود سیگنال های خرید سهام با ریسک سرمایه گذاری معقول قرار داده شود و توصیه خود ما نیز خرید سهام با قابلیت نقدشوندگی بالا و صورت های مالی شفاف از بازار اصلی بورس و فرابورس است.

امّا با توجّه به شرایط کنونی بازار در این تحلیل قصد داریم سهامی را ویژه افراد با تجربه و ریسک پذیر معرفی کنیم.

اگر سابقه معاملاتی بالایی دارید و ریسک پذیر هستید پیشنهاد می شود نماد بخاور را مورد بررسی قرار دهید. بیمه زندگی خاورمیانه با نماد معاملاتی بخاور در بازار پایه ب معامله می شود و از نظر تکنیکال با توجّه به حجم معاملات سنگین صورت گرفته در این نماد و عبور از سقف قیمتی قبلی در 95 تومان سیگنال خرید آن صادر شده است. تا زمانیکه بخاور بالای 95 تومان معامله می شود روند آن صعودی است و در کوتاه مدت می تواند تارگت 120 تومان و سپس 160 تومان را لمس نماید. ضمن آنکه حد ضرر این تحلیل 85 تومان می باشد. با توجه به کوچک بودن شرکت بخاور قابلیت نقدشوندگی آن پایین است و بهتر است درصد پایینی از پرتفو به آن اختصاص داده شود تا در صورت اصلاح سهام ریسک سرمایه گذاری متعادل شود.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.