با توجه به آنکه سهام حکشتی در تاریخ 1398/10/9 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

سیگنال خرید سهام حکشتی

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسحکشتی540تومان62015%
5101398/8/71398/10/10
متوسط

چکیده تحلیل:

سهام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی با نماد معاملاتی حکشتی از جمله نمادهایی هست که تحلیل آن در چندین نوبت در وبسایت 10 درصد قرار داده شده و در موقعیت های مختلف شرایط ورود به این سهام بررسی شده است. روند حرکتی میانمدت این سهام را می توان در قالب یک کانال صعودی در نظر گرفت که هر بار برخورد با کف این کانال سبب افزایش تقاضا در آن شده است.

در صورتیکه حکشتی بتواند حمایت دینامیک خود را در این کانال صعودی حفظ نماید احتمال افزایش قیمت و نوسان رو به بالا برای آن وجود دارد و در صورت نفوذ حکشتی به پایین این کانال نیز احتمال ریزش برای آن تا محدوده قیمتی 450 تومان وجود دارد.

در حال حاضر با توجه به رسیدن مجدد حکشتی به کف این کانال شرایط ورود به این سهام کم ریسک تر شده و رسیدن اندیکاتور RSI به تراز 30 نشان دهنده فروش های هیجانی در این سهام است. کراس خطوط سیگنال اندیکاتور Stoch را نیز می توان بعنوان سیگنال خرید برای این سهام در نظر گرفت. قیمت مناسب برای خرید حکشتی محدوده 540 تومان با رعایت حد ضرر 510 تومان است. مقاومت های پیش روی سهام حکشتی در کوتاه مدت محدوده 600 و 660 تومان و در میانمدت سقف قبلی سهام در محدوده 800 تومان است.

در صورت حمایت از حکشتی در کانال رسم شده، احتمال اصلاح زمانی و کف سازی برای این سهام و نوسانی شدن روند کوتاه مدت آن وجود دارد بنابراین بهتر است از خریدهای هیجانی در صف های خرید خودداری شود.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.