سیگنال خرید سهام خکاوه

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
پایه زردخکاوه180 تومان220
20%
1701398/9/11398/11/1
کم
سایپا دیزل نماد سهام خکاوه تحلیل سیگنال خرید اصلاح قیمت

چکیده تحلیل:

نمودار بالا تغییرات قیمت سهام شرکت سایپا دیزل با نماد معاملاتی خکاوه در بازه زمانی هفتگی است، این شرکت در بازار پایه فرابورس معامله می شود و سهام آن در محدوده قیمتی 180 تومان در نوسان است. خکاوه از یک سال گذشته روند صعودی خود را از قیمت 50 تومان آغاز نموده و پس از گذر از سقف تاریخی در محدوده 180 تومان توانست تا قیمت های بالای 300 تومان هم رشد قیمت را تجربه نماید و سپس با توجه به جو کلی بازار دچار اصلاح قیمتی شدید گردید.

خکاوه در حال حاضر در تراز قیمتی 180 تومان قرار گرفته است. این تراز که در گذشته برای سهام محدوده پر عرضه محسوب می شد، پیش بینی می شود در حال حاضر از افت بیشتر آن جلوگیری نماید و بعنوان یک حمایت عمل نماید. از طرف دیگر سهام خکاوه حمایت خط روند صعودی و اندیکاتور میانگین متحرک میانمدتی را در پیش روی خود می بیند. قرار گیری سهام بر روی این سه حمایت می تواند از ریزش بیشتر قیمت سهام جلوگیری نماید و باعث افزایش تقاضا برای آن شود. در قسمت اندیکاتور های کمکی تحلیل تکنیکال نیز شاهد سیگنال خرید در اندیکاتور Stock هستیم و عبور این اندیکاتور از تراز 20 به سمت بالا می تواند تایید کننده تحلیل و افزایش تقاضا برای سهام باشد. پیشنهاد می شود خرید سهام با هدف قیمتی 220 تومان در کوتاه مدت و رعایت حد ضرر 180 تومان مورد بررسی قرار بگیرد. با توجه به ریسک های بنیادی سهام خکاوه و زیان ده بودن شرکت سرمایه گذاری بلند مدتی روی این نماد دارای ریسک است. با این حال هدف قیمتی بلند مدتی برای نماد خکاوه محدوده سقف قبلی در قیمت 315 تومان است.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.