با توجه به آنکه سهام دی در تاریخ 1398/12/20 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

 

سیگنال خرید سهام دی

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسدی310 تومان370 تومان
500 تومان
20%
60%
3001398/9/291398/11/29
کم

چکیده تحلیل:

در دو ماه گذشته در وبسایت 10 درصد چند سهام از گروه بانکی را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم. در این تحلیل نیز به وضعیت تکنیکال و تحلیل چارت سهام بانک دی می پردازیم.  نمودار بالا نشان دهنده تغییرات قیمت سهام بانک دی در بازه زمانی روزانه است.

سهام بانک دی اخیراً یک ریزش شارپ را از قیمت های نزدیک 500 تومان تا 300 تومان تجربه کرده است و پس از آن این سهام با افزایش تقاضا و حمایت صورت گرفته توانست به بالای محدوده حمایتی 300 تومان باز گردد و در یک کانال صعودی کوتاه مدت نوسان کند. تا زمانیکه دی بالای این حمایت قرار دارد روند آن صعودی است و همانطور که مشاهده می شود معاملات فعلی سهام تشکیل یک کانال صعودی را داده است که ایجاد سقف ها و کف های بالاتر از قبل این روند را تایید می کند. از طرف دیگر اندیکاتورهای کمکی تحلیل تکنیکال سیگنال ورود به این سهام را می دهند. اندیکاتور RSI در حال عبور از سطح 50 و اندیکاتور  MACD در حال عبور از سطح صفر است که در صورت تحقق این امر هر دو مورد را می توان بعنوان شرط ورود به سهام در نظر گرفت.

قیمت کم ریسک برای ورود به سهام بانک دی محدوده 310 تا 330 تومان است و کف قبلی در 300 تومان را هم بایستی بعنوان حد ضرر این تحلیل در نظر گرفت. ضمن  آنکه محدوده مقاومتی سقف قبلی در 500 تومان را می توان بعنوان تارگت میانمدت این نماد در نظر گرفت.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.