ستران پتانسیل افزایش قیمت را دارد اما به دلیل اینکه حد ضرر این تحلیل زده است این سیگنال خرید دیگر اعتباری ندارد.

سیگنال خرید سهام ستران

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسسيمان‌ تهران‌ (ستران)190-210 تومان240 تومان
290 تومان
20%
40%
180
240
1397/7/271397/10/1متوسط

چکیده تحلیل:

یکی دیگر از نماد هایی که در روند صعودی بازار در وبسایت 10 درصد بررسی شد نماد سهام شرکت سیمان تهران از گروه سیمان و آهک و گچ بود که مطابق تحلیل قبلی توانست رشدی بیش از 40 درصدی را تجربه نماید.

در تحلیل قبلی اشاره شده بود سهام شرکت های ساختمانی و انبوه سازی به نسبت بازار رشد کمتری را تجربه کرده اند که در میانمدت می توانند این عقب ماندگی را جبران نمایند. به نظر میرسد روند صعودی این گروه ها بعد از اصلاح نسبتاً سنگین شکل گرفته کماکان ادامه داشته باشد. اگرچه از نظر زمانی ممکن است اصلاح بیشتری را تجربه نمایند اما از نظر قیمتی سهام این گروه ها به موقعیت های جذابی برای سرمایه گذاری رسیده اند. سهام ستران نیز با جمع شدن صف فروش خود معاملات روانی را تجربه می نماید و بالا رفتن مجدد حجم معاملات نوید روزهای مثبت برای سهام را در آینده می دهد. از نظر تکنیکال ستران پس از عبور از خط روند مقاومتی بلند مدت در حال پولبک به این مقاومت شکسته شده باشد و در موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری قرار دارد و اگر ستران به زیر این خط روند نقوذ نکند می تواند در بلند مدت به قیمت های بسیار خوبی برسد. در کوتاه مدت نیز با توجه رسیدن به محدوده حمایتی 190-200 تومان می توان انتظار نوسانی مثبت از ستران را داشت. بنابراین محدوده قیمتی 200 تومان برای خرید سهام مناسب است و پیشنهاد می شود حد ضرر این تحلیل معامله زیر قیمت 180 تومان در نظر گرفته شود. اولین اهداف قیمتی سهام نیز قیمت های 240، 290 و 360 تومان می باشد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.