با توجه به آنکه نماد سدور به قیمت پیشنهادی نرسید اما در تاریخ 1397/6/14 به هدف مد نظر رسیده است این سیگنال دیگر اعتباری ندارد. (بر روی تاریخ کلیک نمایید)

 

سیگنال خرید سهام سدور (سیمان دورود)

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسسدور74-75 تومان85 تومان10%معامله زیر قیمت 73 تومان1397/5/261397/6/30کم
سایت سیگنال

چکیده تحلیل:

سهام شرکت سیمان دورود با نماد معاملاتی سدور از گروه سیمان که در بازار دوم بورس معامله می شود  از دیدگاه تحلیل تکنیکال در وضعیت مناسبی برای ورود ارزیابی می شود. تصویر بالا مربوط به تغییرات قیمت سهام سدور در تایم فریم روزانه است. سهام این شرکت یک بار در خرداد 1397  مورد بررسی قرار گرفت و توانست طبق تحلیل یک بار تا 80 تومان و سپس تا 90 تومان افزایش قیمت را تجربه نماید. با توجّه به اینکه سدور در کوتاه مدت سقف و کف های بالاتری می سازد روند آن صعودی ارزیابی می شود و حرکت آن  را می توان در یک کانال صعودی در نظر گرفت که در حال حاضر سدور در حال نزدیک شدن به کف این کانال و هم چنین تراز حمایتی 73 تومان است، همچنین قیمت 73 تومان با تراز بازگشتی 61.8 فیبوناچی همپوشانی دارد که احتمال بازگشت سهام در این قیمت را افزایش می دهد.

هفته اول شهریور ماه زمان مناسبی برای ورود به این سهام در عرضه های احتمالی 74-75 تومان است.  اندیکاتورهای کمکی همچون RSI  و MACD  نیز سیگنال خرید خاصی را هنوز صادر نکرده اند و ادامه اصلاح سهام را در کوتاه مدت را تایید می کنند. بنابراین برای خرید این سهام نیاز به صبر و حوصله می باشد و با قرار دادن سهام در واچ لیست با مشاهده قیمت های 74 تومان نسبت به ورود به آن اقدام شود حد ضرر این تحلیل معامله زیر قیمت 73 تومان است و در صورت شکست حمایت کف کانال امکان اصلاح بیشتر قیمت سهام وجود دارد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.