با توجه به آنکه سهام شرانل در تاریخ 1397/8/14 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

سیگنال خرید سهام شرانل

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرابورسنفت ايرانول (شرانل)730-760 تومان900 تومان
1200تومان
20%
50%
710
970
1397/7/161397/10/1کم

چکیده تحلیل:

پس از رشد بسیار خوب و سریع اکثر سهام بازار، شاخص کل بورس اوراق بهادار در محدوده 200 هزار، روند اصلاحی به خود گرفت. اصلاح صورت گرفته فرصت مناسبی برای خرید سهامی است که ریسک خرید آنها با افزایش قیمتشان بالا رفته بود و حال با این کاهش قیمت به محدوده های پایین تر و کم ریسک تر برای سرمایه گذاری رسیده اند.

گروه پالایشگاهی یکی از گروه هایی است که با تقاضای نسبتاً خوبی در بازار و همچنین حمایت سهامداران حقوقی بزرگ قرار دارد و از فشار فروش آنها کاسته شده است و خبر افزایش قیمت نفت سبب بازگشت اقبال به این گروه می باشد. از سهام مختلف صنعت پالایشگاهی، شرکت نفت ایرانول با نماد معاملاتی شرانل که در بازار فرابورس معامله می شود با نسبت p/e 7 از سهام ارزنده این گروه به شمار می رود. شرانول در حال حاضر قیمت 766 تومان دارد و ارزش این سهام با EPS  110 تومانی و در مقایسه p/e  گروه بالای 1400 تومان قیمت گذاری می شود. شرانل از نظر تکنیکی هم در موقعیت خوبی برای خرید قرار گرفته است و تغییر روند سهام پس از برخود به خط روند رسم شده بسیار محتمل است. تا زمانیکه سهام بالای این خط روند قرار بگیرد روند آن در میانمدت صعودی است و سهام می تواند به تارگت اولیه سقف قبلی در محدوده 970 تومان و در صورت عبور از آن به قیمت های بالای 1200 تومان هم دستیابی کند.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.