سیگنال خرید سهام شپاکسا

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسشپاکسا1200-1300 تومان1500
1800
20%
40%
11001398/8/101398/11/1
متوسط

چکیده تحلیل:

شرکت پاکسان با نماد معاملاتی شپاکسا در بازار بورس معامله می شود این شرکت دارای وضعیت بنیادی مطلوبی است و پیشرفت محسوسی در سودآوری نسبت به یک سال گذشته داشته است. با توجه به صورت های مالی 6 ماهه پاکسان توانسته است میزان فروش خود را نسبت به دوره مشابه سال گذشته 85 درصد افزایش دهد که این موضوع در کنار افزایش سایر درآمدهای عملیاتی منجر به افزایش سود عملیاتی شرکت به میزان 542 درصد شده است. از طرفی شپاکسا توانسته است در بخش درآمدهای غیر عملیاتی نیز موفق عمل کند و میزان سود خالص نهایی خود را 717 درصد افزایش دهد. با توجه به مجوزهای افزایش نرخ فروش در سال 1398 پیش بینی می شود روند سودآوری شپاکسا تا پایان سال مالی ادامه داشته باشد.

از نظر تحلیل تکنیکال نیز روند کلی شپاکسا در بلند مدت یک روند صعودی است اما این سهام در کوتاه مدت با توجه به جو کلی بازار دچار اصلاح قیمتی شده است و روند کوتاه مدت سهام شپاکسا را می توان در قالب یک الگوی پرچم در نظر گرفت. با توجه به افزایش تقاضا شکل گرفته، این نماد توانسته است از سقف کوتاه مدتی قبلی خود عبور نماید که این موضوع در کنار عبور از ضلع بالای الگوی پرچم می تواند به عنوان یک سیگنال خرید در نظر گرفته شود. کراس قیمت سهام از میانگین متحرک به سمت بالا و عبور اندیکاتور RSI از  خط روند مقاوتی کوتاه مدت هم می تواند نشان از شروع یک روند صعودی جدید برای شپاکسا باشد.

با توجه به وضعیت بنیادی مطلوب شپاکسا و پیش بینی افزایش EPS این سهام تا پایان سال، شروع یک موج صعودی جدید برای این نماد دور از انتظار نیست. پیشنهاد می شود خرید سهام در محدوده قیمتی 1200 تا 1300 تومان  با هدف قیمتی اولیه 1500 مورد بررسی قرار بگیرد. لازم به ذکر است در صورت عبور از این مقاومت هدف بعدی سهام در محدوده 1800 تومان و حد ضرر این تحلیل نیز قیمت 1100 تومان است.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.