سیگنال خرید سهام لپارس

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسپارس‌ الكتريك‌ (لپارس)500-520 تومان630 تومان
900 تومان
20%
70%
490
660
1397/7/161397/10/1کم

چکیده تحلیل:

بسیاری از سهام شرکت های حاضر در بازار سرمایه که تحت تاثیر رشد کل بازار بورس، افزایش قیمت را تجربه کرده بودند پس از اصلاح قیمتی اخیر به محدوده مناسبی برای سرمایه گذاری نزدیک شدند. چنانچه قبل تر هم توصیه شده بود بهتر است درصد کمی از پرتفو را به سهام بازار پایه و همچنین سهامی که رشد بسیاری کرده اند اختصاص داد. چرا که این سهام در اثر عرضه شدن کاهش قیمت بیشتری را هم تجربه می نمایند.

سهام شرکت پارس الکتریک نیز پس از یک کاهش قیمت 20 درصدی در موقعیت مناسبی برای ورود مجدد قرار گرفته است. لپارس توانسته است خط روند مقاومتی بلند مدت خود را به سمت بالا بکشند و عرضه های فعلی آن را می توان بعنوان پولبک به این مقاومت شکسته شده در نظر گرفت. در صورتیکه سهام به زیر این خط روند نفوذ نکند در بلند مدت می توان اهداف بسیار خوبی را برای آن متصور بود. بنابراین پیشنهاد می شود سهام در واچ لیست باشد و با کاهش قیمت بیشتر در محدوده 500-520 تومان نسبت به خرید آن اقدام شود و حد ضرر این تحلیل نیز معامله کمتر از 490 تومان در نظر گرفته شود. در صورت تغییر روند لپارس اولین هدف قیمتی آن سقف قبلی اخیر در قیمت 660 تومان است که در صورت تثبیت بالای آن محدوده 900 تومان را به می توان بعنوان هدف بعدی سهام در نظر گرفت.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.