سیگنال خرید سهام چکارن

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسكارتن‌ ايران‌ (چكارن)750-840 تومان1000 تومان
1250تومان
20%
50%
700
1397/7/61397/9/6متوسط

چکیده تحلیل:

رشد شاخص کل سبب افزایش قیمت اکثر سهام بازار سرمایه شده است. سهام شرکت های پالایشگاهی و فلزی  در راس این رشد قرار داشتند و زودتر از بقیه بازار به بازدهی رسیدند و بعد از آن نیز سایر گروه ها از جمله گروه خودرویی، سرمایه گذاری، انبوه سازی و … در حال افزایش قیمت سهام شرکت های خود هستند. شرکت کارتن ایران با نماد معاملاتی چکارن از گروه محصولات کاغذی شرکت کوچکی است که سهام آن در بازار بورس معامله می شود و رشد قیمتی بسیار کمتری نسبت به کل بازار تجربه کرده است. چکارن در یک سال گذشته در یک کانال ساید در محدوده 500 تا 700 تومان در نوسان بوده است که در سه ماهه دوم سال 1397 تحت تاثیر تقاضای صورت گرفته توانسته است بالای این کانال و قیمت 700 تومان تثبیت شود.

با توجّه به عبور از خط روند مقاومتی سیگنال خرید سهام چکارن در میانمدت صادر شده است. افزایش حجم معاملات نیز ورود نقدینگی را به این سهام به خوبی نشان می دهد.

قیمت مناسب برای خرید این سهام محدوده 750 تومان در عرضه ها و پولبک احتمالی به مقاومت شکسته شده است و در کوتاه مدت نیز می تواند رشد تا محدوده 1000 تومان و در میانمدت تا محدوده 1300 تومان را تجربه نماید.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.