تبریک! این تحلیل به هدف خود رسید

این سیگنال دیگر اعتبار ندارد.

سیگنال خرید سهام کاما (باما)

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسکاما (باما)815 تومان930 تومان15%780 تومان1397/3/111397/4/20متوسط

چکیده تحلیل:

بررسی چارت و تحلیل تکنیکال سهم

سهام کاما (باما) از گروه استخراج کانه های فلزی در بازار دوم بورس معامله می شود. همانطور که در عکس بالا و چارت تغییرات قیمت این سهم مشخص است طی دو سال اخیر یک روند بلند  مدت صعودی را طی کرده  و پس از رسیدن به قیمت 1200 تومان قیمت آن روند اصلاحی به خود گرفته است. در حال حاضر کاما توانسته از خط روند مقاومتی کوتاه مدتی خود عبور نماید که نوید افزایش قیمت سهم را می دهد. در حال حاضر ورود به سهم کمی زود به نظر می رسد، پیشنهاد می شود سهم در واچ لیست قرار داده شود و پس از کاهش مجدد قیمت و رسیدن به حمایت خط روند بلند مدت خود در محدوده 810 تومان به آن وارد شد. اندیکاتورهای کمکی تکنیکال همچون RSI  و استوکاستیک نیز در حال نزدیک شدن به منطقه فروش اشباع هستند.

با توجه به انتشار گزارش مالی اخیر شرکت در کدال که گزارش مطلوبی ارزیابی می شود ریسک ورود به سهم کاهش یافته و دسترسی به قیمت های بالای 900 تومان را آسان تر می کند.

لازم به توضیح است سهام کاما توانسته در سال مالی 1397، 87 میلیارد تومان  سودآوری داشته باشد که به نسبت مشابه سال قبل 57 درصد افزایش داشته است و سود نقدی هر سهم  نیز از 110 تومان به 174 تومان تغیر پیدا کرده است بر همین اساس و با توجه به کمتر بودن نسبت  قیمت به سود (P/E) نسبت به سایر همگروهی های خود گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در میانمدت ارزیابی می شود.

نتیجه گیری کلی:

سهم از نظر بنیادی و سودآوری در وضعیت مناسبی به سر می برد که می توان برای ورود به آن اقدام نمود و با توجه به چارت تکنیکال آن که در  حال نزدیک شدن به خط روند حمایتی خود می باشد پیشنهاد می شود سهم در واچ لیست باشد و در میانه های خرداد 1397 با رعایت حد ضرر 780 تومان در قیمت های 810 تومان بدان ورود کرد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- به حد سود وضرر مشخص شده پایبند باشید.
 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.