تبریک! این تحلیل به هدف خود رسید

این سیگنال دیگر اعتبار ندارد.

سیگنال خرید سهام حسینا

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرابورسخدمات دریایی و بندری سینا (حسینا)73081015%7001397/3/171397/5/10زیاد
تحلیل تکنیکال و سیگنال خرید حسینا

چکیده تحلیل:

بررسی چارت و تحلیل تکنیکال سهم حسینا:

سهام شرکت خدمات دریایی و بندری سینا از گروه حمل و نقل و ارتباطات در یک سال اخیر در یک کانال صعودی میانمدت در نوسان بوده است. سهام هر بار پس از لمس سقف و کف کانال، تغییر روند داده است. در حال حاضر  پس از اصلاح از محدوده 960 تومان،  سهام حمایت کف کانال خود را از دست داد اما در تراز قیمتی 700 تومان، سهامدارن و بازیگران از آن حمایت کردند.

همانطور که در چارت بالا هم مشخص است در گذشته نیز  سهام به این قیمت واکنش نشان داده بود و با لمس آن  در کوتاه مدت رشد قیمتی را تجربه کرده بود. ضمن اینکه اندیکاتور  MACD   در تایم فریم روزانه سیگنال خرید می دهد و اندیکاتور RSI  نیز با بازگشت از تراز 30 و محدوده فروش اشباع سیگنال خرید می دهد و اندیکاتور استوکاستیک نیز در وضعیت مشابهی قرار دارد. به نظر می رسد در  بازه کوتاه مدت  سهام مجددا بتواند حمایت  کف کانال شکسته شده را لمس کند و اصطلاحاً به آن پولبک نماید گرچه لازم به توضیح است ریسک ورود به سهم با توجه به روند  آن بالا ارزیابی می شود و برای افراد با درجه ریسک پذیری پایین، پیشنهاد ورود نمی گردد.

نتیجه گیری :

در تاریخ 1397/2/29 صورت های مالی حسینا بر روی کدال قرار داده شد که نشان از وضعیت رو به رشد شرکت از نظر سودسازی دارد. شرکت توانسته است سود انباشته خود را 28 درصد افزایش دهد و سود هر سهم را 1287 ریال اعلام نمود که نسبت به دوره مشابه پارسال 45 درصد رشد داشته است. با توجه به وضعیت بنیادی مطلوب حسینا، می توان به رشد قیمت آن در میانمدت امیدوار بود.

پیشنهاد می شود ورود به سهم در قیمت های زیر  730 تومان با رعایت حد نظر 700 تومان بررسی شود و در قیمت های بالای 800 تومان نیز از سهام خارج شد گرچه در صورت برگشت سهام به کانال صعودی می توان به ادامه رشد آن  امیدوار بود.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- به حد سود وضرر مشخص شده پایبند باشید.
 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.