این سیگنال به هدف خود نرسید و این تحلیل دیگر اعتباری ندارد. سهام کنور در تیرماه 1397 توانست رشد قیمتی خوبی را تجربه نماید.

 

سیگنال هشدار کنور

بازارنمادقیمت در حال معاملهقیمت هدفجلوگیری از ضرر احتمالیتاریخ تحلیلتاریخ احتمالی رسیدن به قیمت مورد نظر
بورستوسعه معدنی صنعتی صبانور (ذوب)365 تومان300 تومان20%1397/4/161397/5/16

چکیده تحلیل:

 از سهام شرکت های مختلف در بازار بورس که تحت تاثیر جو مثبت حاکم بر بازار سرمایه در سه ماهه اول سال 1397 توانست رشد قیمتی مناسبی را تجربه نماید می توان به سهام شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (کنور) اشاره کرد. با توجه به حجم معاملات بالای آن و ریسک های موجود ورود به آن در این تحلیل، وضعیت چارت تکنیکال آن را بررسی می کنیم.

کنور در دو سال اخیر در یک روند صعودی با شیب ملایم در حال حرکت است که هر بار با برخورد به سقف و کف کانال  روند آن تغییر کرده است. در نمودار بالا سقف و کف کانال با نقاط سبز رنگ مشخص شده است در حال حاضر نیز کنور به سقف کانال تکنیکال برخورد کرده است و روند رو به رشد آن متوقف شده است و معاملات با حجم فراوانی  نیز بین سهامدارن انجام شد که به می توان آن را به عنوان خروج برخی از سهامدارن میانمدتی در نظر گرفت. وضعیت اندیکاتورهای RSI و مکدی نیز در حالت فروش می باشد و ورود به سهام را توصیه نمی کنند. خطوط عمودی در نمودار بالا نشان دهنده رفتار سهام و کیفیت سیگنال فروش این اندیکاتور ها است که هر بار عبور RSI  از تراز 70 به پایین سهام روند اصلاحی به خود گرفته است این موضوع در رابطه با اندیکاتور مکدی صادق است که این اندیکاتور به خوبی با سیگنال فروش خود (عبور هیستوگرام های عمودی از خط میانگین متحرک به سمت پایین) روند اصلاحی سهام را پیش بینی کرده است.

در مجموع با توجه به رشد شارپ اخیر سهام، حجم معاملات بالای صورت گرفته در سقف کانال و وضعیت اندیکاتورهای کمکی که سیگنال فروش می دهند توصیه به خرید سهام نمی شود و پیش بینی می شود سهام تا محدوده های 300 تومان افت قیمتی را تجربه نماید. گرچه امکان رشد قیمت سهام نیز وجود دارد اما به طور خلاصه ورود به سهام توصیه نمی شود و اما تصمیم گیری برای دارندگان سهام بر عهده خود ایشان است.

نکات مهم:

1- تحلیل  سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- این تحلیل صرفا به منزله عدم ورود به سهام است اما نگهداری آن کاملاً بستگی به استراتژی و نظر شخصی شما دارد.
3-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.