سهام فارس تا محدوده 590 تومان اصلاح کرد و سپس در تیر ماه 1397 توانست رشد قیمتی خوبی را تجربه کند. این تحلیل دیگر اعتباری ندارد،. گرچه خرید سهام فارس در حال حاضر نیز ریسک نسبتا بالایی دارد.

 

سیگنال هشدار فارس

بازارنمادقیمت در حال معاملهقیمت هدفجلوگیری از ضرر احتمالیتاریخ تحلیلتاریخ احتمالی رسیدن به قیمت مورد نظر
بورسصنايع پتروشيمي خليج فارس (فارس)630 تومان540 تومان35%1397/4/181397/6/18

چکیده تحلیل:

سهام صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) که از سهام شاخص ساز و بزرگ بازار بورس محسوب می شود در یک ماهه گذشته با اقبال بازار مواجه و رشد قیمتی از محدوده 480 تومان تا 650 تومان را تجربه کرد. با توحه به نمودار تکنیکال سهام که در بالا نشان داده شده در حال حاضر با توجه به نزدیکی قیمت سهم با خط روند مقاومتی ورود به آن پر ریسک محسوب میشود. ضمن آنکه اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال همچون مکدی و RSI  در محدوده خرید های هیجانی هستند که نشان از ریسک زیاد ورود به سهام  می باشد در حال حاضر قدرت خریداران کاهش یافته و سهام نیازمند اصلاح است. گرچه امکان افزایش قیمت این سهام وجود دارد اما به دلیل ریسک نسبتا زیاد توصیه می شود جهت خرید آن اقدام نشود و با توجه به نقش لیدری سهام فارس در بازار و بویژه گروه محصولات شیمیایی جهت  خرید سایر سهام شرکت های این گروه از جمله شفارس، تاپیکو، شتران، شاراک و … با احتیاط و وسواس بیشتری عمل نمود. سهام فارس در صورتیکه روند اصلاحی در پیش بگیرد حمایت های 580 تومان و 540 تومان را پیش روی خواهد داشت که نقاط کم ریسک تری برای خرید این سهام محسوب می شود.

نکات مهم:

1- تحلیل  سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- این تحلیل صرفا به منزله عدم ورود به سهام است اما نگهداری آن کاملاً بستگی به استراتژی و نظر شخصی شما دارد.
3-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.