سیگنال خرید سهام تکمبا

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسکمباین سازی ایران (تکمبا)90تومان110 تومان
135 تومان
20%
50%
85 تومان1397/9/41397/10/20متوسط
سایت سیگنال خرید و تحلیل تکنیکال و بنیادی سهام بورس

چکیده تحلیل:

بررسی چارت و تحلیل تکنیکال سهم تکمبا:

سهام شرکت کمباین سازی ایران (تکمبا) از گروه ماشین آلات و تجهیزات تاکنون دو بار در وبسایت 10درصد مورد تحلیل قرار گرفته است و هر بار نیز این سهام توانسته است مطابق تحلیل به اهداف قیمتی مد نظر برسد.

در آخرین تحلیل ارائه شده از تکمبا، این سهام با قرار گیری بالای خط روند مقاومتی رسم شده در نمودار بالا توانست رشد قیمتی تا محدوده 160 تومان را تجربه نماید، اما پس از آن با توجه به شرایط بازار سرمایه اصلاحی نسبتا شدید را تجربه نمود.

اما در مقطع فعلی، این سهام مجددا به خط روند مقاومتی چند ساله خود رسیده است که انتظار می رود این بار این خط بعنوان یک حمایت عمل کند و از کاهش قیمت بیشتر سهام جلوگیری نماید. ضمن آنکه  تراز قیمتی 90 تومان نیز که سهام چندین بار بدان واکنش نشان داده است پیش روی سهام است که احتمال افزایش تقاضا در این نماد را در روزهای آینده قوت می بخشد. اگرچه لازم به ذکر است وضعیت اندیکاتور های کمکی تحلیل تکنیکال کماکان نزولی می باشد و سیگنال خریدی از جانب آن ها مشاهده نمی گردد، بنابراین پیشنهاد می شود خرید این سهام با رعایت احتیاط بیشتری انجام شود.

قیمت های فعلی سهام در محدوده 90 تومان با رعایت حد ضرر 85 تومان محدوده مناسبی برای خرید این سهام به نظر میرسد و کاهش قیمت کمتر از 85 تومان به معنای قرار گرفتن زیر خط روند بلند مدت و تراز حمایتی 80-90 تومان است و احتمال اصلاح تا محدوده 65 تومان را قوت می بخشد. ضمن آنکه در صورت افزایش تقاضا محدوده 110 تومان اولین تارگت این سهام در کوتاه مدت است و 140 تومان را هم می توان بعنوان هدف میانمدت تکمبا در نظر گرفت.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- به حد سود وضرر مشخص شده پایبند باشید.
 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.