چکیده تحلیل:

در تصویر بالا چارت شاخص گروه خودرو و قطعات وابسته در بازه معتبر ماهانه مشاهده می شود. سهام این گروه بعد از یک رشد شارپ و بزرگ در سال 1394 در یک کانال میان مدتی در حال اصلاح قیمت هستند. طی دو سال اخیر اقبال به طور کامل به این گروه باز نگشته است و همواره شاهد نوسانات کوتاه مدت و رشد مقطعی سهام این گروه بوده ایم به نظر می رسد برای ورود به سهام گروه با دید میانمدت کماکان باید صبر و حوصله به خرج داد چرا که نمودار تغییرات شاخص در حال نزدیک شدن به خط روند حمایتی بلند مدت 6 ساله خود می باشد و پیش بینی می شود پس از لمس این خط روند سهام گروه حمایت قوی شده و رشد قیمتی مناسبی داشته باشند، اما تا آن زمان ورود به سهام گروه همراه با ریسک می باشد گرچه امکان نوسانات کوتاه مدت همچون دو سال اخیر وجود دارد اما روند اصلاحی سهم تا برخورد به خط روند حمایتی و سقف قبلی شاخص در محدوده 13000 واحدی ادامه دارد. در هفته های اخیر نیز سیگنال های نجومی و اهداف بزرگی برای سهام این گروه در فضای مجازی علی الخصوص گروه های مختلف تلگرامی و … منتشر می شد که به نظر چندان معتبر نمی آمدند و سرمایه گذاران زیادی دچار ضرر و زیان گردیدند.

نمودار نماد های مهم این گروه از جمله خکاوه، خزامیا، خساپا، خپارس  نیز بررسی شد که ادامه دار بودن روند اصلاحی این گروه تا اواسط تابستان 1397 را تایید می کنند. در صورت رسیدن به قیمت های مناسب برای و  زمان مناسب برای ورود می توانید از طریق سیگنال های ورود کوتاه مدت و میانمدت  وبسایت ده درصد از شرایط ورود به آن ها خبر دار شوید.

نتیجه گیری کلی:

این سیگنال هشدار و تحلیل تنها به منظور بررسی ارائه شده است و گرچه امکان رشد قیمت سهام گروه خودرویی وجود دارد اما در حال حاضر ریسک ورود به سهام گروه خودرویی بالاست. توصیه به ورود به سهام در حال حاضر نمی شود؛ در صورت رسیدن به محدوده 13000 واحدی شاخص گروه خودرو در صورت مشاهده حجم مناسب می توان ورود به سهام گروه خودرو و قطعات وابسته را بررسی کرد.

نکات مهم:

1- تحلیل  سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- این تحلیل صرفا به منزله عدم ورود به سهام است اما نگهداری آن کاملاً بستگی به استراتژی و نظر شخصی شما دارد.
3-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.