با توجه به آنکه سهام توریل در تاریخ 1397/6/7 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

سیگنال خرید سهام توریل

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرابورستوکاریل (توریل)125-135 تومان150 تومان15%معامله زیر قیمت 1201397/5/81397/6/8متوسط

چکیده تحلیل:

سهام شرکت توریل (توکاریل) از گروه حمل و نقل، انبارداری و اطلاعات  که در بازار فرابورس معامله می شود در  تاریخ 97/4/30 صورتهای مالی سه ماهه خود را در سامانه کدال قرار داد که به نسبت دوره مشابه سال گذشته درآمدهای عملیاتی شرکت 18 درصد رشد داشته است و میزان سود خالص هر سهم از 44 ریال به 58 ریال معادل 32 درصد افزایش داشته است. ضمن آنکه با توجه به گزارش یک ماهه اخیر توریل و اعلام  افزایش نرخ حمل و اعمال آن در خدمات شرکت افزایش درآمد سهام توریل در پایان سال مالی 97 نسبت به سال قبل نیز دور از دسترس نیست.

با توجه به وضعیت مناسب توریل از لحاظ سودسازی به بررسی نمودار سهام و تحلیل آن میپردازیم. چارت بالا مربوط به تغییرات قیمت در بازه هفتگی می باشد.رفتار  سهام در بلند مدت را میتوان یک اصلاح فرسایشی بزرگ در قالب الگوی اصلاحی مثلث  در نظر گرفت که هر بار لمس ضلع بالا و پایین مثلث سبب تغییر روند حرکتی سهام می گردد. با توجه به نزدیکی سهام به ضلع پایینی این الگو، می توان انتظار رشدی مقطعی برای سهام داشت و در صورت عبور از خط مقاومتی خود در بلند مدت، توریل می تواند قیمت های بالاتری را نیز تجربه نماید. سهام توریل در بازه کوتاه مدت نیز در یک کانال صعودی در حال نوسان است و در حال حاضر حمایت کف کانال در قیمت 130 تومان همراه سهام است و حمایت معتبر دیگر تراز حمایتی 120 تومان است که انتظار کاهش قیمت بیشتر از آن نمی رود. در نمودار بالا تغییر روند سهام با برخورد به این تراز با رنگ سبز مشخص شده است.

با توجه به  تمامی موارد گفته شده پیشنهاد می شود خرید سهام توریل در بازه قیمتی 125 تا 135 تومان با رعایت حد ضرر 120 تومان بررسی گردد. در صورت افزایش تقاضا و تغییر روند سهام توریل اولین هدف قیمتی سهام 150 تومان پیش بینی می شود.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.