به دلیل اینکه حد ضرر این تحلیل زده است این سیگنال خرید دیگر اعتباری ندارد.

 

سیگنال خرید سهام خشرق

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسالكتريك‌ خودرو شرق‌ (خشرق)200-210 تومان230-240 تومان15%معامله زیر 200 تومان1397/5/171397/6/20متوسط

چکیده تحلیل:

سهام خشرق در وبسایت 10 درصد قبل تر تحلیل شده بود و در تاریخ 1397/4/30 هم به هدف قیمتی خود رسید و در حال حاضر مجددا در محدوده مناسبی برای خرید قرار دارد.

قیمت سهام شرکت الكتريك‌ خودرو شرق‌ با نماد معاملاتی خشرق از گروه خودرو و ساخت قطعات  در سه ماهه اخیر کاهش بیش از 100 درصدی داشته است و از سقف قیمتی 580 تومان خود تا قیمت فعلی خود یعنی 210 تومان ریزشی شدید داشته است. با توجه به این ریزش شدید و  نزدیکی قیمت در حال معامله سهام با کف قیمتی سالیانه (2003 ریال)، خرید سهام کم ریسک ارزیابی می شود. گرچه خشرق خط روند صعودی میانمدت خود را شکسته است اما میتوان به نوسان کوتاه مدت قیمت سهام امیدوار بود. ضمن اینکه تراز 200 تومان را میتوان بعنوان تراز حمایتی سهام در نظر گرفت و همانگونه که در نمودار بالا با رنگ سبز مشخص شده است در گذشته این تراز بعنوان مقاومت سهم عمل کرده و از افزایش قیمت آن جلوگیری کرده است. بررسی حجم معاملات سهام خشرق در یک هفته اخیز نیز روندی صعودی داشته است که این موضوع را هم میتوان به عنوان تضعیف روند نزولی و ورود پول به سهام دانست. اندیکاتور RSI  نیز به عنوان یک ابزار کمکی در تحلیل و خرید سهام، نشانه هایی برای ورود به سهام خشرق را ارائه می دهد چرا که این اندیکاتور در تراز 30 و  محدوده فروش های هیجانی قرار دارد در نمودار بالا سابقه نوسان قیمت سهام خشرق و تغییرات اندیکاتور RSI  مشخص شده است که چنانچه مشاهده می شود با خروج اندیکاتور از تراز 30 سهام رشد بسیار خوبی را تجربه کرده است. در مجموع با توجه به بررسی چند پارامتر از جمله ریزش شدید سهام خشرق در سه ماهه اخیر، نزدیکی به کف قیمتی سالیانه و تراز حمایتی، افزایش حجم معاملات و وضعیت مناسب اندیکاتورهای تکنیکال از جمله RSI پیشنهاد میشود سهام خشرق در واچ لیست باشد و در صورت حمایت در قیمت های 200 تومان بدان ورود کرد. در صورت تغییر روند سهام محدوده قیمتی 230 تومان را میتوان به عنوان هدف قیمتی اول سهام در نظر گرفت.

(مجددا یاورآوری می گردد در ماه گذشته تحلیلی مشابه از سهام در وبسایت قرار گرفت که مبنای آن با تحلیل فعلی یکی بود و این سیگنال خرید در ادامه همان تحلیل میباشد)

این تحلیل به منظور بررسی سهام ارائه شده است و تصمیم گیری نهایی بر عهده خود مخاطبین محترم وبسایت 10 درصد می باشد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.