با توجه به آنکه سهام خگستر در تاریخ 1397/2/14 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

 

سیگنال خرید سهام خگستر

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسسرمايه‌گذاري‌ايران‌خودرو(خگستر)230-250هدف اول 290
هدف بلند مدت 420
20%2101398/1/61397/2/31متوسط
آموزش بورس سیگنال خرید سهام تحلیل سهام

چکیده تحلیل:

سهام شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو با نماد معاملاتی خگستر از گروه خودرو و ساخت قطعات در موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری قرار گرفته است.

تحلیل نماد خگستر پیش از این دو بار در وبسایت 10 درصد قرار گرفته بود و در سیگنال قبلی این سهام توانست رشدی قابل توجه را تجربه نماید و پس از آن دچار یک اصلاح فرسایشی گردید. خگستر از جمله سهام گروه خودرویی می باشد که از نظر بنیادی وضعیت مطلوبی دارد و با توجه به افزایش سرمایه صورت گرفته در این نماد (از محل آورده نقدی) این شرکت طرح های توسعه ای مانند افزایش ظرفیت تولید قطعات برای افزایش سود آوری خود در نظر دارد که در گزارش توجیهی افزایش سرمایه نیز به آن اشاره شده است.

اما از نظر تکنیکال همانطور که در نمودار مربوط به این سهام در تایم فریم هفتگی مشخص است سهام در نزدیکی محدوده حمایتی قوی خود در 210 تومان در حال معامله است و پس از عبور از خط روند مقاومتی بلند مدت مجددا بر روی آن قرار گرفته است. اندیکاتورهای مکدی و RSI  نیز در محدوده فروش های هیجانی قرار دارند. در صورتیکه فرصت خرید این سهام فراهم شود هدف کوتاه مدت آن محدوده 290 تومان و هدف بلند مدت آن نیز قیمت های محدوده 420 تومان است.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.