با توجه به آنکه سهام زنگان در تاریخ 1397/2/14 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

 

سیگنال خرید سهام زنگان

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرابورسصنعت روی زنگان (زنگان)720-750تومانهدف اول 88020%7001397/12/31398/1/20کم

چکیده تحلیل: 

نماد زنگان از جمله نمادهایی است که تحلیل آن در زمان های مختلف در وبسایت 10 درصد قرار داده شده است. همانطور که در تحلیل های قبلی نیز درباره نمودار این سهام مفصل صحبت شده بود محدوده قیمتی 700 تومان تراز مهمی برای زنگان محسوب می شود که هر بار برخورد سهام با این تراز موجب عکس العمل آن شده است. در حال حاضر نیز همانگونه که در نمودار بالا در بازه زمانی هفتگی مشخص است سهام در نزدیکی این حمایت و هم چنین حمایت خط روند بلند مدت خود قرار دارد.

زنگان پس از یک زیرش نسبتا شدید از محدوده 1200 تومان با اصلاح زمانی مواجه شد و در مقطع فعلی در نزدیکی این حمایت خط روند، سیگنال خرید آن توسط اندیکاتورهای کمکی تحلیل تکنیکال همچون MACD  و RSI  صادر شده است.

در تحلیل های قبلی در رابطه با بهبود وضعیت بنیادی این شرکت نیز اشاره شده بود که صورت های مالی 9 ماهه این شرکت  این موضوع را تایید می کنند به طوری که شرکت در پایان این دوره توانسته است به ازا هر سهام 246 ریال سود تولید کند و این در حالیست که در دوره مشابه سال قبل زنگان به ازا هر سهام 47 ریال زیان تولید کرده بود. علاوه بر این جهش در سودآوری که بخشی از آن به خاطر افزایش درآمد شرکت ناشی از تولید یا فروش بیشتر بوده است، حاشیه سود این شرکت نیز نسبت به سال گذشته 5.5 برابر بیشتر شده است که میزان قابل توجهی بوده و یک تغییر 39 درصدی در  میزان فروش این شرکت سبب افزایش بیش از 500 درصدی سود ناخالص زنگان شده است. در صورتیکه این روند سودآوری در زنگان ادامه دار باشد می توان قیمت های بالای 1000 تومان برای این سهام در نظر گرفت اما در حال حاضر هدف کوتاه مدت سهام با توجه به چارت سهام محدوده 880 تومان می باشد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود وضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت در بخش حمایت مالی سایت، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.