سیگنال خرید سهام سمگا

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرابورسسرمایه گذاری میراث فرهنگی(سمگا)190-20024515%1601397/4/181397/5/10زیاد

چکیده تحلیل:

با توجّه به اقبال صورت گرفته نسبت به بازار سرمایه در هفته های پایانی خرداد 1397و متمرکز شدن نقدینگی به سمت این بازار اکثر سهام موجود در بورس با افزایش حجم معاملات و افزایش قیمت مواجه شدند. واضح است که رشد برخی از سهام تحت تاثیر جو مثبت حاکم بر بازار بوده و خرید آنها ریسک نسبتا بالایی دارد. از این رو تحلیل و انتخاب سهام اهمیت بیشتری پیدا می کند. از بین سهام شرکت های مختلف، سهام گروه میراث فرهنگی (سمگا)  رشد کمتری داشته و به نظر می رسد برای خرید مناسب است.

همانطور که در چارت تکنیکال سهام در تایم فریم هفتگی مشاهده می شود سمگا در قالب یک الگوی مثلث در سه سال اخیر در حال معامله بوده و رشد آهسته و پیوسته آن در دو هفته اخیر باعث گذر قیمت از خط روند مقاومتی کوتاه مدت (بنفش رنگ) و نفوذ به خط روند مقاومتی بلند مدت (آبی رنگ) شده است. تثبیت قیمت سهام در محدوده بالاتر از 200 تومان را میتوان به منزله پایان روند اصلاحی بلند مدت در نظر گرفت. حجم معالات سمگا در روزهای اخیر افزایش بسیار چشمگیری داشته و نقدینگی بالایی وارد سهام شده  که از نشانه های قدرت روند صعودی شکل گرفته است. سمگا با سود 643 ریالی با در نظر گرفتن قیمت فعلی، P/E آن نزدیک 3 و از ارزنده ترین سهام حاضر در بازار بورس و فرابورس است.  با توجه به ورود نقدینگی به سهام و وضعیت مناسب چارت سهام به جهت عبور از خط روند مقاومتی بلند مدت پیشنهاد می شود این سهام در واچ لیست باشد و از آنجاییکه عبور از این الگوهای تکنیکالی عموما با پولبک (اصلاح موقتی قیمت) همراه است. در صورت بوجود آمدن فرصت های خرید در محدوده 200 تومان بدان وارد شد. پیشنهاد می شود حمایت بسیار قوی 160 تومان به عنوان حد ضرر در نظر گرفته شود گرچه پایین تر آمدن قیمت سهام از 160 تومان بعید به نظر می رسد.

تاکید می گردد این تحلیل به منظور بررسی مخاطبین محترم وبسایت 10 درصد ارائه شده است و تصمیم گیری برای خرید سهام بر عهده ایشان است و توصیه می شود برای خرید سهام با صبر و حوصله و زیر نظر گرفتن آن اقدام شود.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.