سیگنال خرید سهام شتران

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسپالایش نفت تهران (شتران)کمتر از 415 تومان46015%3801397/3/271397/4/10متوسط

چکیده تحلیل:

بررسی چارت و تحلیل تکنیکال سهم

سهام شرکت پالایش نفت تهران از گروه سهام پالایشگاهی و فرآورده های نفتی با نماد معاملاتی شتران  که در بازار دوم بورس معامله می شود  از دیدگاه تحلیل تکنیکال در وضعیت مناسبی برای ورود ارزیابی می شود. تصویر بالا مربوط به تغییرات قیمت سهام شتران در تایم فریم روزانه است. سهام این شرکت همچون سایر شرکت های فعال در حوزه صنعت نفت پس از یک  رشد قیمتی بزرگ در دو سال اخیر دچار اصلاحی کوتاه مدت شدند. سهام شتران با نسبت p/e  کمتر از 5 از سهام کم ریسک بازار سرمایه محسوب می شود.

چنانچه در نمودار سهام مشخص است شتران در یک کانال اصلاحی کوتاه مدت و بین بازه 400 تا 460 در حال معامله هست و هر بار با لمس کف کانال توانسته است توانسته رشد قیمتی مناسبی بدست آورد هم اکنون نیز این سهم مجددا در کف کانال قرار داشته و تحت تاثیر جو مثبت بازار سرمایه حمایت و صف خرید شد . اندیکاتورهای کمکی تحلیل تکنیکال نیز همچون RSI و MACD نیز سیگنال خرید می دهند. اندیکاتور RSI با عبور از تراز 30 و اندیکاتور MACD  نیز با کراس هیستوگرام های عمودی از میانگین متحرک سیگنال خرید می دهد. به تمامی موارد بالا افزایش حجم معاملات در کف کانال قیمتی را اضافه نمایید که از نشانه های فرعی برای رشد سهم می توان آن را در نظر گرفت.

در نهایت با توجّه به موارد ذکر شده بررسی سهام جهت ورود در قیمت های محدوده  413 تومان در صورت فرصت خرید دادن با رعایت حد ضرر 380 تومان پیشنهاد می شود. در صورت عبور از قیمت 460 تومان سهام می تواند به قیمت های بالاتر از 500 تومان  نیز در میانمدت دست یابد. تصمیم گیری درباره نگهداری و یا فروش در سقف کانال به ریسک پذیری سرمایه گذاران بستگی دارد.

 ضمن آنکه برای خرید این سهام و به طور کلی تمام سهم های معرفی شده در تحلیل های وبسایت ده درصد بهتر است بدون عجله و با صبر حوصله اقدام نمود و در زمان های افت بازار (ساعات آخر جلسات معاملاتی) اقدام نمود و خرید سهام در صف های خرید گزینه مناسبی ارزیابی نمی شود.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- به حد سود وضرر مشخص شده پایبند باشید.
 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.