سیگنال خرید سهام شیران

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورس صنايع‌شيميايي‌ايران (شيران)380 تومان450 تومان
20%
370 تومان

1397/8/181397/10/10کم

چکیده تحلیل: 

نمودار بالا مربوط به تغییرات قیمت سهام شیران در بازه زمانی روزانه است.چنانچه مشخص است این سهام به مدت طولانی در یک کانال صعودی با شیب کم در نوسان بوده و افزایش تقاضا در سه ماه اخیر سبب شده است شیران بالای این کانال قرار بگیرد و روند صعودی پر شتابی را طی نماید. امّا با توجّه به اصلاح سنگین کل بازار شیران نیز به مانند سایر سهام بازار با افت قیمتی مواجه شد و در مقطع فعلی در حال نزدیک شدن به این مقاومت شکسته شده است.

پیش بینی می شود اصلاح قیمتی سهام شیران تا محدوده 380 تومان ادامه داشته باشد و سپس این سطح بعنوان سطح حمایتی جدید از افت بیشتر سهام جلوگیری نماید. ضمن آنکه شکست خط روند حمایتی کوتاه مدت که البته از درجه اعتبار کمی برخوردار است، امکان عرضه بیشتر سهام تا محدوده 380 تومان را قوت می بخشد. اندیکاتور RSI هم در حال نزدیک شدن به منطقه اشباع فروش است و هنوز سیگنال خرید خاصی را صادر نکرده اما مقدار فعلی آن امکان چرخش و تغییر روند سهام را قوت می بخشد.

بنابر موارد ذکر شده خرید سهام در عرضه های احتمالی پیش رو با در نظر گرفتن حد ضرر 370 تومان قابل بررسی است. از تارگت های پیش روی سهام می توان به محدوده 450 تومان در کوتاه مدت اشاره کرد و در صورت بهبود روند بازار نیز تارگت میانمدت این سهام نزدیکی های سقف قبلی و محدوده 570 تومان است.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود وضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.