سیگنال خرید سهام فاذر

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسفاذر300-330 تومان400
600 در بلند مدت
20%
100%
2801398/2/261398/5/30
متوسط

چکیده تحلیل:

بازار سرمایه در اواسط اردیبهشت 98 دچار اصلاحی موقت شد که سبب گردید اندکی از ریسک ورود به بازار و خرید سهام  شرکت های مختلف کاسته شود. هر چند ریسک های سیاسی کماکان در بازار پا برجاست اما بازار سهام در بلند مدت همچنان می تواند بعنوان گزینه ای مطلوب جهت سرمایه گذاری انتخاب شود. در این تحلیل سهام شرکت صنایع آذر آب از نظر تکنیکال بررسی شده است و به نظر می رسد سهام این شرکت در بلند مدت می تواند بازدهی مناسبی را به ثبت برساند. اگرچه با توجه به جو کلی بازار، در کوتاه مدت امکان اصلاح آن بخصوص از نظر زمانی وجود دارد.

در نمودار بالا تغییرات قیمت سهام فاذر در بازه هفتگی نشان داده شده است. انتخاب بازه هفتگی برای این تحلیل تاکید بر نگاه بلند مدتی به این سهام دارد. این سهام در سه سال گذشته دچار یک روند نزولی بوده و قیمت آن از محدوده 600 تومان تا کمتر از 200 تومان افت کرده است. در این کاهش قیمت فاذر همواره با مقاومت خط روند خود درگیر بوده است و این خط روند مانع ثبت سقف قیمتی جدید در کوتاه مدت برای آن شده است. اما با توجه به شرایط مطلوب بازار سهام در ابتدای سال 98 فاذر توانست به بالای خط روند مقاومتی خود نفوذ کند و این مقاومت را به سمت بالا بشکند. در چنین شرایطی و با در نظر گرفتن سیگنال خرید اندیکاتورهای کمکی تحلیل تکنیکال در تایم بلند مدت می توان نسبت به پایان روند نزولی سهام فاذر امیدوار بود. در اصلاح اخیر نیز این نماد به قیمت های مناسبی برای خرید رسیده است و در صورتی که شرایط بازار در سال 98 مطلوب باشد احتمال یک رشد قیمتی بزرگ برای فاذر وجود دارد.

با توجه به تمام مطالب ذکر شده، پیشنهاد می شود خرید این سهام در محدوده قیمتی 300 تا 330 تومان با رعایت حد ضرر 280 تومان مورد بررسی قرار بگیرد. اهداف فاذر در کوتاه مدت محدوده 400 تومان و در بلند مدت نیز قیمت های نزدیک به سقف قبلی در 600 تومان می باشد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت در قسمت حمایت مالی، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.