سیگنال خرید سهام فاراک

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسفاراک145-155تومان180
260
20%
70%
1351398/2/281398/6/20
متوسط

چکیده تحلیل:

پس از معرفی سهام فاذر در وبسایت 10 درصد از گروه ساخت محصولات فلزی در این تحلیل قصد داریم به تحلیل یکی دیگر از شرکت های این گروه یعنی شرکت ماشین سازی اراک با نماد معاملاتی فاراک بپردازیم.

شرکت ماشین سازی اراک با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی کشور پتانسیل مناسبی در زمینه تولید، تجهیز و همکاری با صنایع مختلف از جمله نیروگاه ها، بنادر و صنایع پتروشیمی و پالایشی دارد و از چشم انداز مطلوبی از نظر انجام پروژه های مختلف و کسب درآمدهای عملیاتی برخوردار است. از جمله این پروژه ها می توان به همکاری با پتروشیمی شازند در زمینه ساخت مخازن کروی، بهره برداری از دستگاه های مکنده غلات در بندر شهید بهشتی چابهار و همکاری های بین المللی در زمینه انتقال تکنولوژی ساخت شیرآلات صنعتی… اشاره نمود.

با توجه به فعالیت های عملیاتی و سودآور شرکت وضعیت شرکت ماشین سازی اراک از نظر بنیادی رو به بهبود ارزیابی می گردد. اما از نظر تحلیل تکنیکال نیز سهام این شرکت در موقعیت مناسب برای خرید قرار دارد. فاراک پس از یک افت سنگین از 350 تومان تا کف قیمتی خود در 75 تومان، تحت تاثیر شرایط خوب بازار روندی صعودی به خود گرفت و تا محدوده 180 تومان افزایش قیمت را تجربه نمود. در حال حاضر فاراک در قالب یک الگوی مثلث در حال اصلاح زمانی و قیمتی می باشد که در مقطع فعلی با توجه به قرار گیری قیمت در کف کانال اصلاحی خرید سهام با ریسک نسبتا پایینی همراه است. اندیکاتور RSI نیز در محدوده حمایتی خود قرار دارد و با توجه به روند گذشته سهام که با خطوط عمودی مشخص شده است انتظار یک رشد قیمتی تا سقف کانال اصلاحی دور از انتظار نیست. در صورتی که فاراک بتواند بالای خط روند مقاومتی خود تثبیت شود در میاندمدت می تواند تا محدوده 260 تومان رشد نماید. ضمن آنکه در صورت شرایط مساعد بازار هدف بلند مدت این سهام محدوده سقف قبلی در نزدیکی های 350 تومان است. یادآور می شود این تحلیل تا زمانی معتبر است که فاراک بالای خط روند حمایتی خود قرار دارد و در صورت از دست رفتن این حمایت امکان ریزش این سهام تا محدوده 120 تومان وجود دارد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت در قسمت حمایت مالی، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.