سیگنال خرید سهام ما

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسما (بیمه ما)200-220 تومان250
350
20%
60%
1951398/2/271398/6/20
متوسط
http://10darsad.ir

چکیده تحلیل:

گروه بیمه و صندوق بازنشستگی از جمله گروه هایی هست که در ابتدای سال 1398 استقبال خوبی از آنها شده و تزریق نقدینگی به نمادهای این گروه و افزایش حجم معاملات در آن ها کاملا مشهود است. با توجه به آنکه ریسک های سیاسی بازار در این گروه به صورت مستقیم تاثیر کمتری دارد می توان بخشی از پرتفو را به شرکت های این گروه اختصاص داد. در بین شرکت های این گروه، بیمه ما با EPS 344 ریالی در انتهای دوره 9 ماه از ارزندگی مناسبی در بین سایر همگروهی های خود برخوردار است و در صورت مساعد بودن شرایط کلی بازار می توان افزایش قیمتی خوب را برای سهام این شرکت متصور بود.

ما، از نظر تحلیل تکنیکال نیز وضعیت مطلوبی دارد و همانگونه که در نمودار بالا مشخص است سهام در قالب یک الگوی اصلاحی به شکل مثلث در حال نوسان است. سهام در محدوده 195 تومان حمایت خوبی مرکب از کف قبلی سهام  و خط روند خود دارد که ریسک خرید سهام را کاهش می دهد. در صورتی که سهام بتواند بالای خط روند مقاومتی و الگوی اصلاحی خود قرار بگیرد می توان شروع یک روند صعودی بزرگ را در این سهام شاهد بود. لازم به ذکر است سیگنال خرید سهام ما توسط اندیکاتور های کمکی همچون RSI  و میانگین متحرک صادر شده که البته با توجه به روند نوسانی قیمت، اعتبار کمتری دارند.

با توجه به موارد ذکر شده و ورود نقدینگی و مشاهده حجم های سنگین در تابلوی معاملات سهام ما عبور سهام از مقاومت ذکر شده دور از انتظار نمی باشد و پیشنهاد می گردد خرید سهام در محدوده قیمتی  200 تا 220 با رعایت حد ضرر 195 تومانی مورد بررسی قرار بگیرد. هدف اولیه این نماد محدوده سقف قبلی در قیمت 250 تومان است که در صورت عبور از آن، بیمه ما می تواند تا محدوده 350 تومان نیز رشد نماید.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت در قسمت حمایت مالی، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.