با توجه به آنکه سهام میدکو در تاریخ 1397/5/15 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

 

سیگنال خرید سهام میدکو

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرابورسهلدينگ صنايع معدني خاورميانه (ميدكو)محدوده 250-270 تومان290 تومان10%معامله زیر 230 تومان1397/5/81397/6/8زیاد
تحلیل تکنیکال سهام میدکو

چکیده تحلیل:

هلدينگ تخصصي توسعه معادن و صنايع معدني خاورمیانه میدکو که در بازار فرابورس معامله می شود عمده سرمایه گذاری خود را در زمینه فلزات اساسی و شرکت های غیر بورسی انجام می دهد در گزارش فصلی سه ماهه خود میزان سود انباشته در انتهای دوره را 1,172,503 میلیون ریال اعلام کرد که به نسبت دوره مشابه سال قبل افزایش 73 درصدی داشته است. گرچه مطابق گزارش اعلام شده در سامانه کدال ارزش سهام سرمایه گذاری میدکو در خارج از بورس تغییری نکرده است و سرمایه گذاریهای بورسی میدکو نیز درصد کمی از پرتفوی آن را تشکیل می دهند اما اقبال صورت گرفته به این سهام و افزایش حجم معاملات عاملی شده است که به بررسی چارت تکنیکال این سهام بپردازیم.

همانطور که در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه نمایش داده شده است میدکو در یک کانال صعودی میانمدتی در نوسان است. وتراز قیمتی 235 تومان نیز حمایت محکمی برای سهام می باشد . با توجه به افزایش تقاضا و خروج از کانال نزولی کوتاه مدت و عبور قیمت از اندیکاتور میانگین متحرک سیگنال خرید سهام صادر شده است پیش بینی می شود سهام در میانمدت بتواند به سقف کانال و بالاتر از سقف قبلی خود یعنی محدوده 300 تومان دست یابد.

در مجموع خرید میدکو با توجه به ثبات شرکت از نظر بنیادی، افزایش حجم معاملات، نزدیکی سهام به کف کانال و تراز حمایتی 230 تومان و هم چنین سیگنال اندیکاتورهای تکنیکال (عبور قیمت از میانگین متحرک، کراس اندیکاتور RSI  از تراز 50) قابل توجیه است. اگرچه ذکر این نکته نیز ضروری است که با توجه به رشد صورت گرفته ریسک خرید سهام بالا رفته است.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.