با توجه به آنکه سهام وبیمه در تاریخ 1398/6/20 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

 

سیگنال خرید سهام وبیمه

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسوبیمه430-490تومان600
700
20%
50%
4101398/2/151398/6/30
متوسط

چکیده تحلیل:

رشد مطلوب بازار سرمایه سبب شده است سهام بسیاری از شرکت ها با افزایش قیمت مواجه شوند و در چنین مواقعی که ریسک خرید سهام بالا رفته است میبایست با دقت بیشتری گزینه های سرمایه گذاری را انتخاب کرد و تحت تاثیر هیجانات از خرید سهام در سقف های قیمتی خودداری نمود.

شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه با نماد معاملاتی وبیمه از جمله نمادهایی که نسبت به کل بازار رشد کمتری داشته و در نزدیکی حمایت تکنیکال خود قرار دارد که همین موضوع سبب کاهش نسبت ریسک به ریوارد این سهام برای سرمایه گذاری می شود. افزایش تقاضا در حجم های معاملاتی وبیمه کاملا مشهود است و همین افزایش تقاضا سبب شده تا این سهام بتواند خط روند مقاومتی خود را در میانمدت به سمت بالا بشکند و بر همین اساس سیگنال خرید آن صادر شده است. همانطور که در چارت قیمتی وبیمه نیز مشخص است رشد بزرگ و قبلی وبیمه نیز با عبور از مقاومت خط روند آغاز شد و این بار نیز می توان افزایش قیمتی خوب را برای این نماد از گروه سرمایه گذاری در بلند مدت متصور بود.

اگرچه وبیمه نسبت به بسیاری از نمادهای بازار از ریسک پایین تری برخوردار است اما این بار بسیار اهمیت دارد که شرایط کلی بازار نیز در خرید این سهام در نظر گرفته شود و خرید این سهام در محدوده قیمتی فعلی تنها برای کسانی پیشنهاد می شود که ریسک پذیر هستند. پیشنهاد می شود برای خرید این سهام با حوصله اقدام شود چرا که امکان اصلاح موقتی آن در قالب پولبک به مقاومت شکسته شده وجود دارد. قیمت مناسب برای خرید این سهام محدوده 430 تا 490 تومان است و برای این سهام می توان اهداف 600 تومان در کوتاه مدت و 700 و 900 تومان را در بلند مدت در نظر گرفت.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.