تبریک! این تحلیل به هدف خود رسید

این سیگنال دیگر اعتبار ندارد.

سیگنال خرید سهام وصنا

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسگروه‌صنايع‌بهشهرايران‌ (وصنا)محدوده 85 تومان9510%801397/3/271397/4/20کم
تحلیل سهام بورس

چکیده تحلیل:

با توجه به افزایش بازدهی سرمایه گذاری در بازارهای موازی همچون بازار ارز و طلا و مسکن، در هفته های پایانی خرداد 1397 شاهد تاثیر مثبت این موضوع بر بازار سهام و افزایش حجم معاملات سهام شرکت های مختلف و همچنین افزایش ارزش کلی بازار هستیم. در چنین مواردی انتخاب سهام برای سرمایه گذاری  نه تنها دارای ریسک کمتر بلکه ریسک بیشتری دارد. چرا که بسیاری از سهام شرکت ها تحت تاثیر جو مثبت بازار قیمتشان رشد کرده و صف خرید می شوند و با فروکش کردن تب و تاب بازار یا قیمتشان اصلاح خواهد شد و یا از رشد بازار جا مانده و درجا می زنند فلذا در این مواقع تحلیل سهام اهمیتی بیشتری پیدا می کند و بایستی با تحلیل تکنیکال و بررسی حجم معاملات و بررسی صورت های مالی سهام ریسک سرمایه گذاری را کاهش داد. در تحلیل قبلی سهام زنگان را بررسی نمودیم اما در این تحلیل به بررسی سهام شرکت صنایع بهشهر ایران (وصنا) میپردازیم. سهام وصنا که در بازار بورس معامله می شود و جز گروه سرمایه گذارای ها محسوب می شود دارای وضعیت مناسبی برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت است. از این گروه قبلا سهام واتی را بررسی کرده بودیم. در حال حاضر با توجه به اصلاح قیمتی این گروه ریسک ورود به آن ها کمتر شده است.

وصنا دارای روندی اصلاحی در میانمدت است و از دو سال اخیر به صورت فرسایشی قیمت آن اصلاح شده است اما روند اصلاحی آن در تراز قیمتی 80 تومان متوقف شد و سهام به این تراز و کف های معتبر قبلی واکنش نشان داد. با توجه به حمایت از سهام ورود به آن کم ریسک است. سهم همچنین در تایم فریم روزانه الگوی تکنیکال کف دو قلو را ایجاد کرده است و با عبور از قیمت 85 تومان  سیگنال خرید قطعی آن صادر شده است ضمن آنکه اندیکاتور های کمکی همچون RSI و  MACD نیز سیگنال خریدن این سهام را می دهند. با در نظر گرفتن تمامی این موارد یعنی کف حمایتی معتبر، الگوی تکنیکال کف دو قلو و سیگنال خرید انیکاتور های کمکی ورود به سهام کم ریسک ارزیابی می شود. هدف قیمتی سهم در کوتاه مدت 95 تومان است و حد ضرر مناسب برای آن نیز 80 تومان است. ضمن آنکه برای خرید این سهام و به طور کلی تمام سهم های معرفی شده در تحلیل های وبسایت ده درصد بهتر است بدون عجله و با صبر حوصله اقدام نمود و در زمان های افت بازار (ساعات آخر جلسات معاملاتی) اقدام نمود و خرید سهام در صف های خرید گزینه مناسبی ارزیابی نمی شود. لازم است توضیح داده شود این تحلیل سهام تنها به منظور پیشنهاد سهام مستعد رشد بیان شده است و تصمیم نهایی درباره خرید و فروش سهام بر عهده سرمایه گذاران محترم است، پیشنهاد می شود با بررسی های چندباره سهام مختلف ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش دهید.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- به حد سود وضرر مشخص شده پایبند باشید.
 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.