با توجه به معاملات این سهام در نزدیکی حد ضرر امکان کاهش بیشتر قیمت سهام وجود دارد فلذا در خرید این سهام دقت بیشتری گردد و امکان Fail شدن این تحلیل وجود دارد.

سیگنال خرید سهام وغدیر

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسسرمايه‌گذاري‌غدير(وغدیر)210 تومان240 تومان
270 تومان
15%
30%
200 تومان

1397/8/181397/10/1کم

چکیده تحلیل: 

شرکت سرمایه گذاری غدیر یکی از شرکت های بزرگ حاضر در بازار سرمایه است که همواره مورد توجه بسیاری از صندوق های سرمایه گذاری و حقوقی های بازار بوده است. وغدیر در یک سال اخیر بر خلاف سایر سهام بازار که روندی هیجانی را در بازار مثبت و منفی دنبال می کردند، یک روند صعودی با ثبات را تجربه نموده است و کمتر تحت تاثیر هیجانات بازار صف خرید یا صف فروش شده است که یک علّت آن را می توان حجم مبنای بزرگ و حجم معاملات بالای این سهام دانست که تغییر قیمت پایانی آن نیازمند سرمایه و حجم نقدینگی بسیاری است. که البته این موضوع سبب شده تغییرات قیمت این سهام در بازار کاملا مثبت نیز شیب نسبتا کمتری به سایر سهام بازار داشته باشد.

وغدیر در گزارش مربوط به صورت های مالی دوره 9 ماهه روند رو رشدی را در سودسازی گزارش نموده است و توانسته است برای هر سهام خود 93 ریال سود محقق نماید که به نسبت دوره مشابه سال 43 درصد افزایش داشته است که دلیل اصلی آن را می توان افزایش بازدهی سرمایه گذاری های داخل و خارج از بورس این شرکت دانست. از نظر تحلیل تکنیکال اما روند جاری سهام را می توان روندی صعودی بر روی یک خط روند در نظر گرفت که  هر بار برخورد قیمت با این خط سبب افزایش تقاضا و افزایش قیمت آن شده است. در نمای نزدیک نیز به نظر می رسد وغدیر در یک الگوی اصلاحی پرچم کوچک در نوسان است که در صورت قرار گرفتن بالای آن انتظار افزایش قیمت بیشتر سهام وجود دارد. پیشنهاد می شود خرید سهام در محدوده 210 تومان و بالای این خط روند بررسی گردد.

در صورت افزایش تقاضا اولین مقاومت مهم سهام سقف قبلی در 240 تومان است که در صورت مساعد بودن شرایط بازار و عبور از این مقاومت وغدیر می تواند به قیمتهای محدوده 270 تومان و بیشتر دست بیابد. اما باید توجّه نمود در صورت شکست خط روند مد نظر امکان کاهش بیشتر قیمت سهام وجود دارد و در این صورت بایستی نسبت به خروج از سهام اقدام نمود.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود وضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.