با توجه به آنکه سهام ونوین در تاریخ 1397/7/11 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

سیگنال خرید سهام ونوین

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسبانك‌اقتصادنوين‌ (ونوين)100-110 تومان130 تومان20%معامله زیر 98 تومان1397/5/81397/7/8متوسط

چکیده تحلیل:

سهام بانک اقتصاد نوین با نماد معاملاتی ونوین از گروه بانک ها و موسسات اعتباری در گزارش سه ماهه خود با اعلام افزایش 53 درصدی درآمدهای خود نسبت به دوره مشابه سال قبل، ضرر انباشته خود را کاهش داد و هم چنین توانست زیان خالص هر سهم را هم 6 درصد کاهش دهد. اگرچه بهبود و رشد قابل توجهی در وضعیت بنیادی این موسسه رخ نداده است اما با توجه به اقبال صورت گرفته به سهام در ابتدای مرداد 1397 و وضعیت مناسب تکنیکال آن می تواند به عنوان گزینه ای برای سرمایه گذاری بررسی شود.

در نمودار بالا تغییرات قیمت سهام در تایم فریم هفتگی نمایش داده است که چنانچه مشخص است ونوین در بلند مدت روندی نزولی دارد و داخل یک کانال نوسان می نماید با توجه به حمایت صورت گرفته از سهام در قیمت 98 تومان در کف کانال امکان رشد قیمت آن وجود دارد. قیمت مناسب برای خرید ونوین محدوده 100 تا 110 تومان با رعایت حد ضرر کف قبلی یعنی 98 تومان است و تا زمانی که بالای این تراز قیمتی معامله می شود ریسک چندانی ندارد و امکان افزایش قیمت آن نیز هست. اما در صورت از دست رفتن این تراز حمایتی و حمایت کف کانال حتی امکان رسیدن قیمت سهام به محدوده 70 تومان نیز وجود دارد. در صورت افزایش تقاضا اولین هدف قیمتی ونوین 130 تومان و هدف میانمدت آن نیز سقف کانال نزولی یعنی محدوده های 180 تا 200 تومان است. گرچه با توجه به سنگینی سهام و حجم مبنای 5 میلیونی نمیتوان انتظار رشد شارپ از این سهم داشت اما با داشتن صبر و حوصله در معامله گری و اندکی سهامداری ونوین پتانسیل رسیدن به اهداف قیمتی ذکر شده را دارا است.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.