سیگنال خرید سهام ونیرو

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسونیرو165-170تومان200
260
10%
50%
1601398/8/71398/10/10
متوسط

چکیده تحلیل:

پس از موج اصلاحی صورت گرفته در بازار در مهرماه 1398 سهام بسیاری از شرکت ها، ریزش های سنگینی را تجربه کردند که بخشی از این کاهش قیمت به شرکت های کوچک و شاخص کل هم وزن مربوط می شود. با توجه به این کاهش قیمت، ریسک خرید سهام متعادل شده است و می توان نسبت به اصلاح سبد اقدام نمود. طبق تحلیل های قبلی از بازار، روند پیش روی سهام در کوتاه مدت نوسانی ارزیابی می گردد و بهتر است از خریدهای هیجانی در صف های خرید خودداری شود.

یکی از شرکت هایی که قیمت سهام آن افت قابل توجهی داشته شرکت سرمایه گذاری نیرو با نماد ونیرو است. با توجه به نزدیکی قیمت سهام ونیرو به محدوده حمایتی می توان انتظار افزایش تقاضا و یک نوسان رو به بالا را از این نماد داشت.

مطابق با نمودار، این سهام از یک سال گذشته یک روند صعودی را طی کرده و دائما کف ها و سقف های بالاتری را نسبت به قبل ایجاد کرده است اما در یک ماه اخیر سهام ونیرو همراه با جو کلی بازار از محدوده قیمتی 260 تومان دچار ریزش گردید و در مقطع فعلی نیز در نزدیکی خط روند صعودی خود معامله می شود از طرف دیگر این سهام حمایت افقی 160 تومان را در پیش روی خود دارد. تا زمانیکه سهام بالای این خط روند و کف قبلی قرار دارد روند آن صعودی است.

پیش بینی می شود این سهام پس از برخورد با این خط روند یک نوسان کوتاه مدتی رو به بالا را تجربه نماید. وضعیت اندیکاتورهای کمکی تحلیل تکنیکال همچون RSI و Stoch نیز احتمال افزایش تقاضا را در این نماد قوت می بخشد. حد ضرر این تحلیل قیمت 160 تومان و قرار گیری سهام پایین تر از خط روند رسم شده می باشد. در صورت از دست رفتن این حمایت ریزش سهام تا قیمت 130 تومان نیز محتمل است. قیمت مناسب خرید نیز محدوده 165 تا 170 تومان است و از اهداف کوتاه مدت ونیرو می توان به 200 تومان و در میانمدت به 260 تومان اشاره کرد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت در قسمت حمایت مالی، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.