سیگنال خرید سهام چافست

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسافست‌ (چافست)450 تومان500 تومان
10%
430 تومان

1397/8/251397/9/30متوسط

چکیده تحلیل: 

افست (چافست) شرکت کوچک در حوزه چاپ و نشر که سهام آن در بازار بورس معامله می شود، با افت شدیدی که داشته از محدوده 700 تا قیمت های فعلی رسیده است. همانطور که در نمودار بالا در تایم فریم روزانه مشخص است این سهام در نزدیکی حمایت خط روند صعودی خود معامله می شود و انتظار می رود در روزهای آتی با افزایش تقاضا مواجه گردد.  اندیکاتور های RSI و MACD نیز در منطقه فروش های هیجانی قرار دارند و انتظار می رود یک چرخش هر چند کوچک در آن ها مشاهده شود.البته هنوز سیگنال خرید توسط اندیکاتور میانگین متحرک صادر نشده است اما قیمت در حال کراس از آن می باشد.

در صورتیکه چافست حمایت خط روند را از دست بدهد امکان کاهش قیمت بیشتر تا محدوده 370 تومان برای آن وجود دارد فلذا پیشنهاد می گردد حد ضرر این تحلیل معامله در پایین این خط روند در نظر گرفته شود. در صورت تغییر روند محدوده 500 تومان هدف اولیه این سهم است و در صورت مساعد بودن شرایط بازار چافست می تواند در میانمدت به قیمت های 550 و بالاتر نیز دستیابی کند. دو نکته مهم برای خرید سهام چافست توجه به حجم معاملات آن و کوچکی شرکت می باشد. هنوز حجم معاملات امیدوارکننده نیست و خریدار پر قدرت روی تابلو ظاهر نشده است و ضمن آنکه با توجه به کوچکی شرکت، این سهام با ریسک نقد شوندگی پایین مواجه است بنابراین در صورت خرید می بایست بخش کوچکی از سبد سهام را بدان اختصاص داد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود وضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.