سیگنال خرید سهام ذغال‌سنگ‌ نگين‌ طبس‌ (كطبس)

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسذغال‌سنگ‌ نگين‌ طبس‌ (كطبس)710-720 تومان840
1000
20%
40%
700
1397/9/41397/10/20زیاد
سایت سیگنال خرید و تحلیل تکنیکال و بنیادی سهام بورس

چکیده تحلیل:

 شرکت ذغال‌سنگ‌ نگين‌ طبس‌ از گروه استخراج زغال سنگ از دیگر شرکت هایی است که پیش از این تحلیل سهام آن را در وبسایت 10 درصد قرار گرفته بود و این سهام نیز همگام با بازار توانست رشد بسیار خوبی را تجربه نماید.

در فاز اصلاح امّا کطبس بر خلاف بسیاری از سهام بازار که افت شدید را تجربه کردند مورد حمایت سهامداران خود قرار گرفت و در قالب یک الگوی اصلاحی پرچم دچار اصلاح زمانی شد که نشان از ارزش نسبتا بالای این سهام در بازار دارد. گزارش های مالی کطبس و ارائه صورت های مالی 6 ماهه این سهام در سامانه کدال نیز به نوعی تایید کننده وضعیت بنیادی مطلوب این سهام است چرا که افزایش درآمد و سودآوری شرکت نسبت به دوره های مشابه سال گذشته در گزارش های شرکت به چشم می خورد. به طور خلاصه درآمد های عملیاتی زغال سنگ طبس نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش 29 درصدی داشته است و بر همین اساس این شرکت به ازا هر برگه سهام خود توانسته 274 ریال سود محقق نماید که نشان از افزایش بیش از 120 درصدی آن نسبت به دوره مشابه سال گذشته دارد.

همانطور که در نمودار بالا مشخص است با توجه به تقاضای صورت گرفته این سهام توانسته است به بالای مقاومت خود نفوذ کند و سیگنال خرید آن در کوتاه مدت صادر شده است. اندیکاتورهای RSI و میانگین متحرک نیز این سیگنال خرید را تایید می کنند.

احتمال عرضه این سهام طی روزهای آینده در قالب پولبک به مقاومت شکسته شده وجود دارد و محدوده قیمتی 710-720 تومان محدوده مناسبی برای خرید این سهام به نظر میرسد. لازم به ذکر است الگوی اصلاحی فعلی تا زمانی معتبر است که سهام بالای این خط روند مقاومتی و محدوده 700 تومان قرار داشته باشد و در غیر این صورت نزول سهام تا محدوده 600 تومان محتمل است.هم چنین در صورت افزایش تقاضا اولین تارگت سهام سقف قبلی و محدوده 840 تومان است که در صورت عبور از آن کطبس پتانسیل رسیدن به قیمت های محدوده 1000 تومان را در میانمدت دارد.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.