با توجه به آنکه سهام فزرین در تاریخ 1397/6/13 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

سیگنال خرید سهام فزرین

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرابورسزرین معدن آسیا (فزرین)490-500 تومان54010%4801397/5/271397/6/20متوسط

چکیده تحلیل:

بررسی چارت و تحلیل تکنیکال سهم فزرین:

سهام شرکت زرین معدن آسیا از گروه فلزات اساسی در دو سال گذشته یک روند بلند مدت صعودی را طی کرده و پس از رشد تا محدوده 700 تومان در حال اصلاح و نزدیک شدن به خط روند حمایتی خودش است. فزرین یک بار در اردیبهشت ماه 97 در وبسایت 10 درصد معرفی گردید که مطابق تحلیل توانست رشد کوتاه مدت خوبی را تجربه نماید و پس از آن با اصلاح قیمت مجددا به خط روند رسم شده واکنش نشان داد و مجددا نیز با افزایش تقاضا روبرو گردید، تاریخ این تحلیل نشان دهنده اعتبار بالای خط روند رسم شده است. با توجّه به نزدیکی مجدد قیمت سهام به این خط روند پیشنهاد میشود سهام در واچ لیست باشد و در قیمت های محدوده 490 تا 500 تومان نسبت به خرید سهام اقدام گردد، گرچه لازم به تذکر است رعایت حد ضرر 480 تومان برای این تحلیل بسیار حیاتی است چرا که در صورت قرار گرفتن سهام زیر این تراز و پایین تر از خط روند حمایتی، ریزش بیشتر سهام فزرین محتمل است. ضمن آنکه علاوه بر حمایت خط روند، اندیکاتورهای کمکی همچون اندیکاتور RSI و استوکاستیک نیز در محدوده پایان فروش های اشباع قرار دارند. خطوط عمودی مشخص شده در نمودار بالا برای نمایش رفتار سهام پس از قرار گرفتن این اندیکاتورها در این بازه هست.

حد سود در نظر گرفته شده برای فزرین 10 درصد و کوتاه مدتی است اگرچه با توجّه به گزارش نسبتاً مناسب آن و افزایش 44 درصدی سود خالص هر سهام و همچنین افزایش 69 درصدی سود انباشته شرکت نسبت به دوره سه ماهه سال گذشته افزایش بازدهی بیش از 10 درصد دور از انتظار نیست. از دیگر نکات امیدوارکننده در رابطه با سهام فزرین  P/E  بسیار پایین  آن نسبت به سایر سهام شرکت های گروه فلزات اساسی است که ریسک سرمایه گذاری را کاهش می دهد و نشانی از ارزندگی سهام می  باشد.

در مجموع با رعایت حد ضرر 480 تومانی هفته اول شهریور ماه زمان مناسبی برای خرید سهام فزرین در عرضه های احتمالی در محدوده 500 تومان است.

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.