بازارمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرا بورس40-50 %15%1397/6/11397/10/1کم

توضیح:

سهام زنگان در تاریخ 1397/7/8 به  بازدهی بیش از 50 درصدی رسید این سیگنال و تحلیل دیگر معتبر نیست و تنها به منظور آرشیو در سایت نگهداری می شود (بر روی تاریخ کلیک نمایید.)

توجه:

سعی شده است با ارائه تحلیل ریسک سرمایه گذاری کاهش پیدا کند اما نمی توان با یقین گفت هر تحلیل و سیگنالی به هدف خود خواهد رسید فلذا به حد ضرر ذکر شده پایبند باشید. پرداخت مبلغ  برای این تحلیل به منزله قبول حد سود و حد ضرر ذکر شده در تحلیل است و در صورت نتیجه نگرفتن این سیگنال مسئولیتی متوجه وبسایت 10 درصد نمی باشد.

پس از ورود به حساب کاربری (ثبت نام/ورود به حساب) موارد زیر نمایش داده می شود:

 

 جزئیات سیگنال: نام نماد، قیمت خرید و قیمت فروش و …

 

بررسی صورت های مالی سهام و میزان سودآوری آن

 

تحلیل تکنیکال چارت سهام در بازه های زمانی مختلف و بررسی اندیکاتورهای کمکی

رایگان – خرید

«شرایط و قوانین» 

(خواهشمند است قبل از استفاده از محتوای این تارنما شرایط و قوانین با دقت مطالعه شود، هر گونه پرداخت مالی و استفاده از مطالب،  به منزله پذیرفتن قوانین توسط کاربران می باشد)


 

وبسایت 10 درصد در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و از انتشار مطالب مخالف با قوانین رسمی کشور و مطالب غیر اخلاقی خودداری کرده و تمامی محتوا با رعایت  ماده 21 قانون جرايم رايانه ای منتشر می گردند.

 

محتوای منتشر شده در این سایت، از جمله قیمت سهام، اطلاعات و صورت های مالی شرکت ها از مجاری رسمی و به طور مشخص از شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گرفته شده و نمودارهای سهام نیز از نرم افزار مفید تریدر استخراج شده و 10 درصد هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ها ندارد و مسئولیت صحت و دقت مطالب گفته شده نیز  بر عهده تولیدکنندگان آن است.

 

در این وبسایت سعی می شود به دور از هیجان، پیشنهادات خرید و فروش و تحلیل های مرتبط با شرکت ها قرار داده شود و از تبلیغ یک سهم یا نماد خاص به شیوه های غیر اخلاقی خودداری می گردد.

 

همواره سعی می گردد با افزایش کیفیت تحلیل ها ریسک سرمایه گذاری را کاهش داده اما ماهیت بازار سرمایه دارای ریسک می باشد بنابراین مطالب منتشر شده بر اساس فرضیات بوده و تماماً پیش بینی می باشد و نتایج ممکن است متفاوت از تحلیل های ارائه شده باشد فلذا موکداً توصیه می شود مطالب انتشار داده شده در سایت چندباره بررسی شوند چرا که مسئولیت هرگونه ضرر و زیان احتمالی ناشی از استفاده از مطالب سایت بر عهده کاربران می باشد.

 

سعی می شود با مشخص نمودن حد ضرر برای سهام پیشنهادی میزان ریسک  سرمایه گذاری و ضرر را محدود نمود که در صورت پایبند نبودن به حد ضرر مسئولیت کاهش بیشتر قیمت سهام تماماً بر عهده سرمایه گذاران است و از نظر شرعی و قانونی مسئولیتی در برابر سیگنال های پیشنهادی متوجه گروه 10 درصد نمی باشد.

 

با توجّه به آنکه برای جمع آوری مطالب و تحلیل های مختلف زمان زیادی صرف می شود حق مالکیت تحلیل ها و مطالب برای 10 درصد محفوظ می باشد و بازنشر مطالب تنها با ذکر دقیق منبع بلامانع است.