با توجه به آنکه سهام ثغرب در تاریخ 1397/6/27  به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد، گرچه سهام پتانسیل رشد بیشتر دارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

 

سیگنال خرید سهام ثغرب

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرابورسسرمايه گذاري مسكن شمالغرب90-9510510%معامله زیر 80 تومان1397/5/261397/6/26متوسط
http://10darsad.ir

چکیده تحلیل:

سهام شركت سرمايه گذاري مسكن شمالغرب (ثغرب) پس از یک اصلاح بلند مدت و طولانی  از 170 تومان تا 70 تومان با افزایش تقاضا در کف قیمتی خود مواجه گردید و با حمایت سهامداران توانست از خط روند مقاومتی خود عبور نماید و کف قیمتی بالاتری در تراز 80 تومان بسازد. با توجّه به وضعیت مناسب چارت گروه انبوه سازی پیشنهاد می شود در سبد سهام میانمدتی خود یک سهام از شرکت های حاضر در  این گروه قرار دهید. سهام ثاخت، ثاباد و ثغرب در این گروه در قیمت های پایین و کم ریسکی در حال معامله هستند که با بررسی این سه سهام، پیشنهاد وبسایت 10 درصد سهام ثغرب می باشد. ثغرب پس از رشد قیمتی اخیر خود در یک کانال اصلاحی کوتاه مدت در نوسان بود و همانطور که در نمودار بالا نیز قابل ملاحظه است  با خروج از این کانال مجدداً سیگنال خرید آن صادر شده است. هدف اولیه این موج صعودی شکل گرفته را می توان سقف قبلی خود یعنی 105 تومان در نظر گرفت و در صورت عبور از این تراز، ثغرب در میانمدت پتانسیل رسیدن به قیمت های بالاتر را هم دارد. هر چند حجم معاملات سهام ثغرب چندان امیدوار کننده به نظر نمی رسد اما اندیکاتورهای RSI با عبور از تراز 50 به سمت بالا و اندیکاتور MACD  نیز با کراس از خط سیگنال خود و عبور از تراز صفر سیگنال خرید می دهند.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.