تبریک! این تحلیل به هدف خود رسید

این سیگنال دیگر اعتبار ندارد.

سیگنال خرید سهام ثقزوی

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
پایه بعمران و سازندگی قزوین (ثقزوی)34039015%3201397/4/81397/4/30زیاد

چکیده تحلیل:

بررسی چارت و تحلیل تکنیکال سهم ثقزوی:

در تاریخ 21 اردیبهشت ماه 1397 تحلیل سهام و سیگنال خرید سهام شرکت عمران و سازندگی قزوین از گروه ساختمانی ها در وبسایت 10 درصد قرار داده شد که سهام بر مبنای تحلیل به خوبی توانست به رشد مقطعی و کوتاه مدتی دست یابد و بازدهی بیش از 15 درصدی را محقق نمود . پس از گذشت یک ماه دوباره این سهام برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت جذاب شده و میتوان ورود به آن را در محدوده 340 تومان بررسی نمود.

در سه سال گذشته سهام ثقزوی یک روند بلند مدت صعودی را داشته است و در یک سال اخیر نیز در یک کانال افقی بین محدوده 300 تا 450 تومان در حال نوسان بوده است و در حال حاضر بار دیگر سهم در حال نزدیک شدن به خط روند حمایتی بلند مدت و هم چنین محدوده کف کانال 300 تومانی خود است.  اگرچه در تصویر بالا مشخص نشده است اما اندیکاتور باند بولینگر سیگنال خرید میدهد و هم چنین اندیکاتورهای RSI در نزدیکی منطقه اشباع فروش است که معنای آن انتهای روند اصلاحی است  و هم چنین اندیکاتور استوکاستیک نیز سیگنال خرید می دهد هستند.

نتیجه گیری کلی:

اگرچه در گزارش اخیر ثقزوی، این سهام زیان پایه هر سهام را نسبت به دوره 6 ماهه مشابه سال قبل افزایش داده و ریسک سرمایه گذاری را بیشتر می نماید اما سهام  در حال معامله در نزدیکی کف قیمت سالیانه یعنی 293 تومان است  که ریسک سرمایه گذاری را متعادل تر می کند پیشنهاد می شود سهم در واچ لیست باشد و در روزهای آینده با کاهش بیشتر قیمت سهم در صورت مشاهده حجم معاملات بیشتر از میانگین حجم ماه یعنی حجم بالای700 هزار سهم در محدوده قیمتی340 تومات با رعایت حد ضرر 320 تومانی ورود به آن را بررسی نمود.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.