با توجه به آنکه سهام ولملت در تاریخ 1398/4/30 به هدف قیمتی خود رسید این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

(بر روی تاریخ کلیک نمایید)

 

سیگنال خرید سهام ولملت

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
بورسولملت 120-122 تومان
هدف اول 145 تومان
هدف دوم 155 تومان

20%
30%
110 تومان
1398/1/81398/4/30کم

شرکت واسپاری ملت با نماد معاملاتی ولملت از گروه واسطه گری های مالی در حوزه لیزینگ فعالیت دارد و عمده فعالیت آن محصولات خودرویی و پروژه های عمرانی است. با توجه به شرایط مطلوب این شرکت از نظر بنیادی مانند افزایش سودآوری در عملکرد واقعی و پیش بینی تداوم سودآوری در ماه های آینده ولملت گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری است. در این تحلیل این نماد از نظر تکنیکال نیز بررسی شده است و با توجه به تایید هر دو روش تحلیلی اختصاص بخشی از پرتفو به آن در قیمت های محدوده 120 تومان توجیه پذیر است. در صورت تحقق این تحلیل امکان بازدهی 30 درصدی این نماد در میانمدت وجود دارد و ضمن آنکه در بلند مدت نیز روند سهام صعودی پیش بینی می شود. جهت جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی رعایت حد ضرر 110 تومانی نیز از نکات مهم این تحلیل و سیگنال خرید است.

مقایسه صورت های مالی دوره 9 ماهه ولملت با دوره مشابه در سال قبل نشان از ثبات این سهام در تولید سود دارد و این نماد با نسبت P/E = 6/1 (در دوره قبل که تکرار آن در دوره جاری نیز دور از دسترس نیست) از جمله سهام ارزشمند بازار بورس محسوب می شود. ضمن آنکه در دوره جاری درآمدهای اصلی عملیاتی ولملت 4 درصد افزایش داشته و سایر درآمد های این شرکت نیز نسبت به دوره مشابه قبل 27 درصد افزایش داشته است که این تغییرات مثبت در کنار کاهش هزینه های مالی منجر به افزایش 29 درصدی سود این شرکت شده است. فلذا وضعیت کلی این نماد از نظر بنیادی و کسب درآمد و تولید سود کم ریسک ارزیابی می شود.

تحلیل سهام تحلیل تکنیکال نمودار سهام سیگنال خرید

بررسی گزارش فعالیت ماهانه ولملت در ماه اخیر نیز افزایش درآمدهای شرکت را به خوبی نمایش می دهد و چنانچه که در تصویر زیر مربوط به فعالیت ولملت منتهی به 31 بهمن ماه 97 مشخص است این سهام توانسته است درآمد خود را نسبت به میانگین 10 ماه گذشته 1/3 برابر کند که این موضوع نشان از تدوام سودآوری این نماد دارد و پیش بینی می شود همین روند رو به رشد تا انتهای دوره سالیانه و گزارش صورت های مالی آن ادامه داشته باشد. بنابراین افزایش سود خالص هر سهام ولملت در انتهای دوره سالیانه دور از انتظار نیست.

http://10darsad.ir
آموزش بورس سیگنال خرید سهام تحلیل سهام

نمودار بالا مربوط به تغییرات قیمت نماد ولملت را در بازه هفتگی و تایم بلند مدت است. این نماد از محدوده 200 تومان ریزش سنگینی را تجربه کرده و قیمت آن نصف شده است اما در محدوده 100 تومان با حمایت سهامدارن، ولملت شروع به کف سازی و اصلاح زمانی نموده است. سهام در کوتاه مدت با افزایش تقاضا مواجه شده و سیگنال خرید آن توسط اندیکاتورهای میانگین متحرک و مکدی صادر شده است و ضمن آنکه اندیکاتور RSI  نیز با شکست خط روند مقاومتی خود سیگنال خرید قدرتمندی می دهد.

تحلیل سهام تحلیل تکنیکال نمودار سهام سیگنال خرید

از نظر کوتاه مدت نیز سهام توانسته است از خط روند مقاومتی خود عبور کند و بالاتر سقف قبلی قرار بگیرد. پیش بینی می شود در مقطع فعلی عرضه ها در این سهام بیشتر شود به طوریکه سهام به محدوده 120 تا 122 تومان در قالب یک پولبک (احتمالی) به خط مقاومتی شکسته شده بازگردد و این قیمت ها محدوده مناسبی برای خرید این سهام می باشد. در صورتی که از سهام در قیمت 110 تومان حمایت نشود احتمال رسیدن این سهام به قیمت 98 تومان نیز وجود دارد فلذا مهم است که تراز 110 تومان بعنوان حد ضرر این سیگنال خرید قرار داده شود. سقف های قیمتی پیش رو در قیمت های 145 و 155 تومان از اهداف این سهام در کوتاه مدت و میانمدت بشمار می آید.

  • صورت های مالی ولملت بررسی شد که بر اساس آنها این شرکت از ثبات نسبی بنیادی برخوردار است و احتمال استمرار در افزایش میزان سود آن وجود دارد.

 

  • از نظر تکنیکال سهام در موقعیت مناسبی برای خرید قرار دارد چرا که خط روند مقاومتی پیش روی خود را شکسته و سیگنال خرید آن در میانمدت صادر شده است.

 

  • با توجه به موارد ذکر شده احتمال کاهش قیمت این سهام تا محدوده 120 تومان وجود دارد فلذا توصیه می شود نوسان قیمت در این نماد زیر نظر گرفته شود و با صبر و حوصله نسبت به خرید سهام در عرضه های احتمالی پیش رو اقدام گردد.

نکات مهّم و سلب مسئولیت گروه ده درصد

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این تحلیل برای گروه 10 درصد محفوظ است و کپی مطالب تنها با ذکر دقیق منبع بلامانع است.

 

این تحلیل ویژه افرادی هست که مطالب آموزشی وبسایت 10 درصد را خریداری کرده باشند و مباحث بررسی شده چکیده ای از مطالبی است که در کلیپ های آموزشی به آن ها اشاره شده است. هدف از این تحلیل های میان مدتی، ارائه پیشنهادات مناسب و کم ریسک برای خرید و فروش سهام و مهم تر از آن بررسی مثال های عملی برای مطالب آموزشی است، تا مخاطبان به مهارت لازم برای تحلیل سهام دست یابند و از تحلیل ها و سیگنال های دیگران بی نیاز شوند.

 

این سیگنال و تحلیل به منظور بررسی ارائه شده است، گرچه سعی گردیده است با بررسی همه جانبه سهام ریسک سرمایه گذاری کاهش یابد امّا با توجّه به پیچیده بودن بازار سرمایه و وابستگی به مولفه­ های مختلف امکان اشتباه بودن تحلیل حاضر و عدم رسیدن به هدف سیگنال وجود دارد؛ بنابراین مخاطبین محترم خود نیز به بررسی و واکاوی دقیق سهام بپردازند چرا که مسئول سود و ضرر احتمالی و تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید و وبسایت 10 درصد مسئولیتی در این قبال ندارد.

 

 با توجّه به ریسک­ های موجود بازار در خرید و فروش­ ها دقّت بیشتری کنید و معاملات را با آرامش و بدون عجله انجام دهید و در رسیدن به اهداف صبور باشید. انتظار رشد شارپ و سریع سهام پس از خرید نداشته باشید که بعد از ورود به هر سهامی در صف های خرید پشت سر هم قفل شود. همواره سعی نمایید با تحلیل و بررسی دقیق سهام مناسب را شناسایی کنید و ریسک های موجود در بازار پیچیده بورس را کاهش دهید و با گذر زمان و صبوری در معاملات اهداف قیمتی سرمایه گذاری میسر گردد.

 

بر روی سهام پیشنهادی تک سهم نشوید و سبد سهام تشکیل دهید و همواره قبل از خرید و فروش سهام به تحلیل و بررسی آن بپردازید، متاسفانه بسیاری از سرمایه ­گذاران ابتدا سهام را خریداری کرده و سپس به تحلیل حمایت ها و مقاومت های تکنیکی و وضعیت سود و سهام آن می پردازند.

 

هدف و چشم انداز ما در گروه 10 درصد، تاسیس یک فضای” علمی، آرام، به دور از هیجانات و بخر بخر های معمول بازار” و ارائه پیشنهادات خرید و فروش همراه با تحلیل و بررسی سهام است تا ضمن کاهش ریسک سرمایه گذاری، بازدهی معقول و مناسب را برای مخاطبین محترم ممکن گردد. امید است با حمایت­­های شما به این مهّم دست یافته و ضمن کسب سود در بازار بورس بتوانیم، در امور مثبت و خدا پسندانه نیز پیش قدم باشیم. (بخشی از درآمد سایت را صرف امور نیک کرده تا سودآوری در سرمایه گذاری با انجام کار نیک همزمان شود. در فواصل زمانی معین نیز به صورت مستند گزارشی از این امور در وبسایت قرار داده می شود تا مخاطبین در جریان آن قرار بگیرند.)

با آرزوی موفقّیت و سلامتی

حساب کاربری

حساب کاربری

این تحلیل در حساب کاربری (تب تحلیل های من) نیز قابل مشاهده است.