سیگنال خرید سهام شدوص

بازارنمادمیانگین قیمت خریدقیمت هدفمیزان سودحد ضررتاریخ تحلیلتاریخ هدفدرجه ریسک
فرابورسدوده‌ صنعتي‌ پارس‌ (شدوص)580-61068020%5501397/6/21397/7/2متوسط

چکیده تحلیل:

حرکت سهام شرکت دوده صنعتی پارس با نمام شدوص از گروه محصولات شیمیایی را می توان یک حرکت رو به رشد داخل یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر گرفت و در مواقع نزدیک شدن به این کف نسبت به خرید سهام اقدام نمود. تا زمانیکه سهام داخل این کانال و بالای خط روند خود حر کت می کند می توان نسبت به افزایش قیمت آن امیدوار بود و در صورت معامله زیر این خط بایستی نسبت به فروش سهام اقدام نمود چرا که از نظر تکنیکال امکان ریزش بیشتر سهام وجود دارد.

حجم معاملات شدوص در هفته آخر مرداد ماه افزایش چشمگیری داشت که خبر از ورود نقدینگی به این سهام  دارد و به نظر میرسد حمایت خوبی از طرف بازیگران سهام در انتظار شدوص است. در صورتیکه فرصت خرید در محدوده 580 تومان داده شود شدوص برای خرید در بازه زمانی کوتاه مدت گزینه مناسبی به نظر میرسد و در صورتیکه سهام بتواند بالای تراز قیمتی 680 تومان تثبیت شود در بلند می تواند به اهداف بزرگتری هم دستیابی کند. لازم به ذکر است که از نظر سودآوری هم دوده صنعتی پارس در گزارش سه ماهه خود عملکرد مناسبی داشته و توانسته است زیان انباشته خود را نسبت به دوره مشابه سال گذشته 18 درصد کاهش دهد و سود خالص هر سهام را از 107 تومان به 209 تومان افزایش دهد که معادل 95 درصد است. رعایت حد ضرر 550 تومانی در این تحلیل بسیار حائز اهمیت است.

نکات مهم:

1- تحلیل و پیشنهاد خرید سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.

 2- به حد سود و ضرر مشخص شده پایبند باشید.

 3- روی سهام پیشنهادی تک سهم نشده و سبد سهام تشکیل دهید.

4-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (تنها 10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید. بخش زیادی از مبلغ پرداخت شده صرف امور خیریه خواهد شد.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.