سیگنال هشدار شکربن

بازارنمادقیمت در حال معاملهقیمت هدفجلوگیری از ضرر احتمالیتاریخ تحلیلتاریخ احتمالی رسیدن به قیمت مورد نظر
بورسکربن ایران (شکربن)610 تومان480 تومان25%1397/4/81397/6/18

چکیده تحلیل:

سهام شرکت کربن ایران با نماد معاملاتی شکربن از گروه محصولات شیمیایی در بازار بورس در یکسال اخیر رشد قیمتی خوبی داشته است و توانسته است به قیمتهای بالای 600 تومان دست یابد اما در حال حاضر با توجه به برخورد به  مقاومت  تکنیکالی بلند مدت و سقف قیمتی تاریخی ورود به سهام از ریسک بالایی برخوردار است.

شکربن برای ادامه روند صعودی و رو به رشد خود نیازمند اصلاح قیمتی و زمانی است. فلذا ورود به این سهام در حال حاضر پیشنهاد نمی شود و بهتر است با گذر زمان و در قیمت های پایین تر بدان وارد شد تا از خطر بلوکه شدن سرمایه و همچنین ضرر مالی احتمالی جلوگیری شود. نمودار بالا تغییرات قیمت سهام در بازه زمانی هفتگی را نشان می دهد. همانطور که  اطلاع دارید بازه های زمانی بلند مدت تر از اعتبار بیشتری در تحلیل ها نسبت به تایم فریم های کوتاه مدت برخوردار هستند و به کمک آن ها بهتر می توان روند کلی سهم را تشخیص داد. در این سهام نیز  با توجه به رسیدن خط روند مقاومتی می توان کاهش قیمت سهم را پیش بینی نمود. نکته دیگر که در چارت سهام شکربن مشخص است وضعیت اندیکاتورهای کمکی برای تحلیل تکنیکال هستند که از بین اندیکاتورهای مختلف، دو اندیکاتور RSI  و استوکاستیک در منطقه خرید های هیجانی هستند و سیگنال فروش می دهند.

نتیجه گیری کلی:

 این سیگنال و تحلیل تنها به منظور بررسی ارائه شده است و گرچه امکان رشد قیمت سهام شکربن وجود دارد اما در حال حاضر ریسک ورود به سهم بالاست و ورود به سهام  با توجیح خرید سهام در محدوده منفی منطقی نیست.  مجددا تاکید می شود این تحلیل جهت بررسی و جلوگیری از ضرر های احتمالی بیان شده است و امکان رشد قیمت سهام وجود دارد.

نکات مهم:

1- تحلیل  سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- این تحلیل صرفا به منزله عدم ورود به سهام است اما نگهداری آن کاملاً بستگی به استراتژی و نظر شخصی شما دارد.
3-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.