با سلام به همراهان وبسایت 10 درصد در روز شنبه ۲۲ تیرماه ۹۸  تعداد 300 میلیون سهام معادل ۱۰ درصد از  کل سهام “شرکت پتروشیمی نوری” با نماد معاملاتی نوری عرضه خواهد شد

حداکثر سهمیه هر کد ۱۰۰۰ عدد است.

حداقل و حداکثر قیمت ۲۹۵۰۰ تا ۳۱۲۵۰ ریال است.

حداکثر قیمت قابل پرداخت: ۳۱۲۵۰۰۰۰ ریال است که کارمزد معاملاتی در آن لحاظ نشده است اما برآورد وبسایت 10 درصد مشارکت حدود 500 هزار نفری در عرضه اولیه است و پیش بینی می شود در حدود 2 میلیون تومان نقدینگی برای شرکت در عرضه اولیه نیاز است.

🔔  چگونگی ثبت سفارش و اختصاص سهام به هر کد:

بعد از ارسال سفارش به هسته،  سفارش شما به حالت در صف خرید  باقی می ماند. در این حالت سفارش شما برای شرکت در عرضه اولیه در سامانه بورس ثبت شده است و باید منتظر فرآیند تخصیص باشید.

پس از پایان زمان ارسال سفارش (معمولا تا ساعت ۱۲:۳۰ )  فرآیند تخصیص توسط ناظر بازار انجام می پذیرد .

روز کاری بعد سفارش شما تکمیل می شود و به پرتفوی شما اضافه می گردد.

🔔  آیا شرکت در عرضه اولیه سهام نوری مناسب است؟

با توجه به کنفرانس برگزار شده در خصوص عرضه اولیه نوری و ارزش گذاری سهام این شرکت در قیمت های نزدیک به قیمت عرضه اولیه به نظر می رسد سهام نوری در محدوده نزدیک به ارزش ذاتی خود عرضه خواهد شد که این موضوع اندکی از جذابیت شرکت در این عرضه اولیه کم می نماید. این موضوع در کنار نقدینگی مورد نیاز نسبتا زیاد برای این سهام عاملی است که ممکن است بازدهی شرکت در این عرضه اولیه را تحت شعاع قرار دهد. با این حال با توجه به چندین ماه انتظار برای این عرضه اولیه و جو روانی ایجاد شده در خصوص آن، شرکت در این عرضه اولیه با هدف یک بازدهی منطقی در کوتاه مدت خالی از لطف نیست.

🔔  دریافت کد معاملاتی برای شرکت در عرضه اولیه و یا تغییر کارگزار جهت کاهش کارمزد خرید و فروش

 اگر تاکنون کد معاملات آنلاین برای خرید سهام نگرفته اید اقدام به ثبت نام غیر حضوری در کارگزاری آگاه بفرمایید تا کمتر از 48 ساعت کد معاملاتی شما فعال شود و در عرضه اولیه نوری شرکت کنید. هم چنین اگر در حال حاضر کد معاملاتی دارید با تغییر کارگزاری به آگاه از تخفیف کارمزد معاملاتی ویژه وبسایت 10 درصد بهره مند شوید..

 

جهت در یافت کد بورسی و یا تغییر کارگزاری کلیک کنید

اشتراک گذاری برای دوستان :

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.