آموزش تحلیل سهام و شناخت موقعیت های مناسب برای سرمایه گذاریبسته آموزش کاربردی بورس شامل 24 کلیپ ویدیویی می شود که به صورت آنلاین و دانلودی قابل مشاهده است. (بسته پستی ارسال نمی شود.)

این مجموعه شامل سه فصل تابلوخوانی، آموزش تحلیل بنیادی و آموزش تحلیل تکنیکال می شود و در آن مطالب کاربردی برای خرید و فروش سهام ارائه می شود و مطالب هر فصل به طور کامل و با بیان جزئیات و همراه با مثال های عملی توضیح داده می شود.

به منظور تشویق بیشتر برای یادگیری، خریداران این مجموعه به تمامی مطالب و تحلیل های وبسایت به صورت همیشگی دسترسی پیدا می کنند و نیازی به مبلغی اضافی برای مشاهده سیگنال و تحلیل های وبسایت 10 درصد نیست. هر چند هدف از ارائه این مجموعه آموزشی آن است تا  مخاطبان این مجموعه روش های تحلیل سهام را فرا گرفته و خود، زمان و نقاط مناسب برای سرمایه گذاری را شناسایی کنند و با کسب تجربه و تمرین از سیگنالها و تحلیل های دیگران از جمله تحلیل های وبسایت 10 درصد بی نیاز شوند.


توجه:

قبل از  پرداخت وجه و خرید محصول حتما توضیحات و قوانین و مقررات زیر را به طور کامل مطالعه بفرمایید. هر گونه پرداخت وجه به منزله قبول قوانین وبسایت 10 درصد است.

بسته آموزش کاربردی بورس

  • آموزش تابلوخوانی
  • آموزش تحلیل بنیادی
  • آموزش تحلیل تکنیکال

380,000 تومان – خریدبا توجه به ویژگی های خاص بازار بورس و وجود ریسک های مختلف در این بازار قبل از اقدام به معامله گری و خرید و فروش سهام حتما نیاز است تا اطلاعات کاملی در خصوص بازار و شیوه های تحلیلی در بازار پیدا کنید. افزایش اطلاعات و یادگیری به نوعی اصلی ترین پیش نیاز فعالیت در این بازار است که موجب افزایش بازدهی و کاهش ریسک های سرمایه گذاری می گردد.  در این بازار نمی توان بر اساس گفته های دیگران و بدون هیچ دلیل و منطقی اقدام به سرمایه گذاری کرد. در بازار بورس دانش و اطلاعات و آشنایی اصولی به تحلیل های بنیادی و تکنیکال مهم ترین اصل است.


بنابراین توصیه و تاکید ما افزایش اطلاعات و یادگیری روش های تحلیل سهام است. ویدیوهای آموزشی توسط وبسایت ها و مراجع مختلف در اینترنت یافت می شود که هر کدام می تواند بعنوان مرجعی مناسب برای آموزش استفاده شود. ما نیز در وبسایت 10 درصد یک مجموعه آموزشی جهت آموزش روش های تحلیل در بازار تهیه کرده ایم که مرجعی مناسب و کامل جهت فعالیت در بازار است.

 

برخی ویژگی های این محصول آموزشی به شرح زیر است:

مجموعه آموزش کاربردی بورس توسط وبسایت 10 درصد در سال 1398 تهیه شده است. این مجموعه آموزشی شامل سه فصل تابلوخوانی، آموزش تحلیل بنیادی، آموزش تحلیل تکنیکال است و در آن به ارائه مطالب کاربردی جهت سرمایه گذاری در بازار پرداخته می شود.

از ذکر مطالب کلی و عمومی در این مجموعه پرهیز شده و سعی شده است به صورت کاملاً عملی و کاربردی مهم ترین مواردی که برای موفقیت در بازار بورس نیاز است توضیح داده شوند. سطح آموزش مابین مقدماتی و پیشرفته است و برای افراد فعال در بازار که تجربه کمتری دارند مرجعی نسبتا کامل و کاربردی است.

مطالب با توجه به اهمیت اولویت بندی شده و از بیان مطالب کم اهمیت تر خودداری شده است. البته به خاطر داشته باشید افزایش بازدهی در سرمایه گذاری نیازمند مطالعه مستمر و تمرین زیاد است و حتی در صورت خرید مجموعه های آموزشی به آن ها اکتفا نکنید و دائما دانش و علم خود را بروز نمایید.

 

ویژگی های اصلی  مجموعه آموزشی وبسایت 10 درصد

جامع بودن ویدیو ها و پرداختن به جوانب مختلف بازار (روانشناسی-تکنیکال-بنیادی)

بیان مطالب مهم  و کاربردی

ارائه توضیحات همراه با مثال های عملی

پیشنهاد یک استراتژی معاملاتی کامل و روش اجرای آن به صورت مرحله به مرحله

سایر مزایا:

قیمت بسیار مناسب به همراه تخفیف های متنوع مناسبتی

دسترسی به مطالب و تحلیل های وبسایت 10 درصد به صورت همیشگی (جهت تشویق به یادگیری)

دسترسی راحت و سریع به ویدیوها در حساب کاربری (کلیپ ها صورت آنلاین و دانلودی قابل مشاهده هستند)

بازگشت 50 درصد از وجه پرداختی در صورت عدم رضایت از محصول تا یک هفته بعد از خرید

سایر اطلاعات 
مدت زمان هر کلیپمیانگین 20 دقیقه
نحوه نمایشآنلاین در وبسایت (قابل دانلود)
حجم کلی ویدیو ها1.5 گیگابایت (ترافیک داخلی)
کیفیت صدا و تصویرمطلوب
ارائه دهندهامیر تذکاری
سال تولید1398
ارسال پستی ویدیوهاندارد
گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت50 درصد تا یک هفته بعد از خرید
دسترسی به سایر تحلیل هارایگان


 این محصول آموزشی در مقایسه با سایر منابع مشابه دارای قیمت بسیار مناسبی است تا همه علاقه مندان به بورس با پرداخت یک هزینه اندک بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. ضمن آنکه برای مشاهده هیچ از یک تحلیل های بعدی وبسایت نیز احتیاجی به پرداخت مبلغی دیگر نمی باشد.

قیمت محصول 380 هزار تومان است و برای افرادی که قبلا از محصولات و خدمات وبسایت خرید انجام داده باشند کد تخفیف در قالب ایمیل ارسال خواهد شد. اگر قبلا پرداختی در وبسایت 10 درصد داشته اید حتما ایمیل خود را چک بفرمایید. ضمن آنکه برای مشترکین حاضر در کانال تلگرام و اینستاگرام نیز کد تخفیف ارسال خواهد شد.

توجه شود که محصول به صورت پستی ارسال نخواهد شد و به صورت آنلاین و یا دانلودی می توان ویدیو ها را مشاهده کرد.(ترافیک داخلی محسوب می شود)

پس از پراخت مبلغ از طریق درگاه زرین پال به یک صفحه دسترسی پیدا می کنید که تمام 24 کلیپ در آن قرار داده شدند که می توانید به صورت آنلاین تماشا بفرمایید و هر زمان که وارد حساب کاربری شدید می توانید به صفحه دسترسی پیدا کنید و ادامه آموزش ها را مشاهده نمایید. ((صفحه مجموعه آموزشی در قسمت حساب کاربری و خرید های من  قرار دارد.))


در صورت عدم رضایت از ویدیوها تا یک هفته پس از خرید وبسایت 10 درصد، بازگشت 50 درصد از وجه را تضمین می نماید. در صورت عدم رضایت کافیست به یکی از روش های زیر این موضوع را اطلاع رسانی نمایید.

ارسال پیام به ادمین های کانال تلگرام و اینستاگرام

ارسال تیکت پشتیبانی در وبسایت

ارسال ایمیل

پس از دریافت اطلاعات بدون هیچ قید و شرطی 50 درصد وجه پرداختی عودت داده خواهد شد. در این صورت دسترسی به سایر تحلیل های وبسایت نیز غیر فعال خواهد شد.
سرفصل ویدیو های آموزشی به شرح زیر است:

 

فصل اول: روانشناسی بازار و تابلوخوانی بورس

قسمت معرفی- آشنایی با ویدیوها

قسمت1 -استراتژی معاملاتی

قسمت 2- آسیب های معاملاتی

قسمت 3- شاخص کل و هم وزن

قسمت 4-نقدشوندگی

قسمت 5- تابلوخوانی پیشرفته1

قسمت 6-تابلوخوانی پیشرفته 2

قسمت 7- تکنیک های معامله گری

 

فصل دوم : آموزش تحلیل بنیادی سهام

قسمت 1- کلیات

قسمت 2- چرخه عمر شرکت ها

قسمت 3- انواع افزایش سرمایه

قسمت 4-ارزش گذاری سهام1

قسمت 5- ارزش گذاری سهام 2

قسمت 6- صورت های مالی 1

قسمت 7- صورت های مالی 2

قسمت 8- نسبت های مالی

 

فصل سوم : آموزش تحلیل تکنیکال سهام

قسمت 1 کلیات تحلیل تکنیکال

قسمت 2 انواع نمودار

قسمت 3 تایم فریم و کندل شناسی

قسمت 4 انواع روند

قسمت 5 حمایت و مقاومت

قسمت 6 الگوهای تکنیکال

قسمت 7 فیبوناچی و اندیکاتورها

قسمت 8 اسیلاتورها

امنیت پرداخت شما را زرین پال گارانتی می کند.

 

وبسایت 10 درصد بازگشت 50 درصد از وجه پرداختی  را تا یک هفته بعد از خرید تضمین می نماید.

 

گارانتی می شود قیمت محصول مناسب ترین و ارزان ترین است.

«شرایط و قوانین» 

(خواهشمند است قبل از استفاده از محتوای این تارنما شرایط و قوانین با دقت مطالعه شود، هر گونه پرداخت مالی و استفاده از مطالب،  به منزله پذیرفتن قوانین توسط کاربران می باشد)


وبسایت 10 درصد در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و از انتشار مطالب مخالف با قوانین رسمی کشور و مطالب غیر اخلاقی خودداری کرده و تمامی محتوا با رعایت  ماده 21 قانون جرايم رايانه ای منتشر می گردند.

 

وجهی که پرداخت می نمایید فقط در ازا تماشای سه فصل ویدیو آموزشی است و برای دسترسی به تحلیل ها و سیگنال ها در این وبسایت مبلغی دریافت نمی شود و تحلیل ها و پیشنهادات خرید کاملا رایگان هستند.

 

قبل از خرید می بایست تمام توضیحات و اطلاعات را درباره ویدیو های آموزشی مطالعه بفرمایید و در صورت عدم رضایت از محصول تنها امکان بازگشت 50 درصد از وجه پرداختی وجود دارد.

 

هیچ بسته پستی ارسال نخواهد شد و  تنها امکان تماشای آنلاین در وبسایت وجود دارد.

 

محتوای منتشر شده در این سایت، از جمله قیمت سهام، اطلاعات و صورت های مالی شرکت ها از مجاری رسمی و به طور مشخص از شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گرفته شده و نمودارهای سهام نیز از نرم افزار مفید تریدر استخراج شده و وبسایت 10 درصد هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ها ندارد و مسئولیت صحت و دقت مطالب گفته شده نیز  بر عهده تولیدکنندگان آن است.

 

در این وبسایت سعی می شود به دور از هیجان، پیشنهادات خرید و فروش و تحلیل های مرتبط با شرکت ها قرار داده شود و از تبلیغ یک سهم یا سهام خاص به شیوه های غیر اخلاقی خودداری می گردد.

 

همواره سعی می گردد با افزایش کیفیت تحلیل ها ریسک سرمایه گذاری را کاهش داده اما ماهیت بازار سرمایه دارای ریسک می باشد بنابراین مطالب منتشر شده بر اساس فرضیات بوده و تماماً پیش بینی می باشد و نتایج ممکن است متفاوت از تحلیل های ارائه شده باشد فلذا موکداً توصیه می شود مطالب انتشار داده شده در سایت چندباره بررسی شوند چرا که مسئولیت هرگونه ضرر و زیان احتمالی ناشی از استفاده از مطالب سایت بر عهده کاربران می باشد.

 

سعی می شود با مشخص نمودن حد ضرر برای سهام پیشنهادی میزان ریسک  سرمایه گذاری و ضرر را محدود نمود که در صورت پایبند نبودن به حد ضرر مسئولیت کاهش بیشتر قیمت سهام تماماً بر عهده سرمایه گذاران است و از نظر شرعی و قانونی مسئولیتی در برابر سیگنال های پیشنهادی متوجه گروه 10 درصد نمی باشد.

 

با توجّه به آنکه برای جمع آوری و ارائه مطالب و ویدیوهای آموزشی مختلف زمان زیادی صرف می شود حق مالکیت  آن ها برای وبسایت 10 درصد محفوظ می باشد و بازنشر مطالب و کپی و تکثیر ویدیوها در سایر وبسایت ها و کانال ها و گروه های تلگرامی به هیچ عنوان مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد.