توضیح مختصر درباره ما

به طور خلاصه این سایت را راه اندازی کرده ایم تا ضمن کمک به حفظ سرمایه اولیه سرمایه گذاران، با ارائه ویدیو های آموزشی و تحلیل های مستند در فضایی آرام، بستری برای سودآوری معقول و منطقی فراهم کنیم و با اختصاص بخشی از درآمد حاصل از سیگنال­ ها و تحلیل ­ها به کارهای خیر، به کمک خود شما در امور مثبت نیز قدمی هر چند کوچک برداریم.

ما را دقیق­ تر بشناسید!

وبسایت تحلیلی 10 درصد با هدف آموزش سرمایه گذاری در بورس و معرفی سهام مستعد رشد در بازار سرمایه تواَم با تحلیل و آموزش به کوشش گروهی از کارشناسان با تجربه بازار تاسیس گردیده است.
بازار سهام ضمن داشتن پتانسیل سودآوری بالا برای سرمایه گذاران به دلیل پیچیدگی و وابستگی به مولفه های مختلف ریسک نسبتا بالایی نسبت به سایر بازارها  دارد. سرمایه گذاری در این بازار و خرید و فروش سهام نیازمند بررسی های دقیق و مشاوره های کارشناسی می باشد. مهم ترین اصل در بازار سهام حفظ سرمایه اولیه می باشد. چنانچه خرید و فروش سهام بر پایه هیجان، بدون بررسی و تحلیل و صرفاً بر اساس پیشنهاد سایر فعالان باشد ریسک سرمایه گذاری دو چندان شده و امکان کاهش سرمایه اولیه بیشتر می گردد.

دغدغه شما را میشناسیم!

یکی از آفت های بزرگ در خرید و فروش سهام که غالبا منجر به ضرر می گردد خرید و فروش بر اساس اخبار و سیگنال های سایرین می باشد. ما نیز چنین شکست هایی در معاملات خود در ابتدای حضور در بازار تجربه  کــــــرده ایم و با سیگنال ها و شایعات فراوان موجود در بازار سرمایه متحمل ضرر شده ایم!
با درنگی کوتاه در اینترنت و فضای  مجازی میتوان انبوهی از  گرو­ه ها، کانال ها و افراد مختلف را مشاهده کرد که صرفاً به تبلیغ سهام خود پرداخته و سیگنال خرید منتشر می کنند و چه بسیار سرمایه گذارانی که آشنایی چندانی با بازار نداشته و در معاملات خود شکست می خورند.
اما گرروه 10 درصد  از کارشناسانی تشکیل شده است که به مدد حضور چندین ساله در بازار سهام، طعم شکست را چشیده و تجربه و علم مناسب را کسب کرده اند. این وبسایت را نیز با هدف آموزش سرمایه گذاری در بورس و معرفی سهام مستعد رشد تاسیس کرده ایم تا  سرمایه گذاران خود به توانایی تحلیل سهام دست یابند به پیشنهادات خرید معتبر همراه با ارائه تحلیل و مستندات دسترسی داشته باشند و متحمل ضرر نشده و بازدهی معقول و مناسب کسب کنند.

روش کار ما را بشناسید.

پیشنهادات خرید قرار داده شده در این وبسایت از چند مرحله و فیلتر می گذرند:
  • بررسی کلی وضعیت صنایع مختلف، تهدید ها و فرصت های پیش رو و بررسی نمودار شاخص آن ها
  • تحلیل صورت های مالی شرکت ها و مقایسه عملکرد حقیقی و پیش بینی شده از صنعت منتخب
  • تحلیل نمودار سهم مورد نظر و شناسایی نقاط مناسب برای ورود و خروج
  • بررسی حجم معاملات، ورود و خروج سرمایه به سهم و بحث روانشناسی بازار
گرچه تمام مراحل بالا ریسک سرمایه گذاری را بسیار کم کرده و امکان سوداوری را بیشتر می کند اما کماکان ماهیت غیر قابل پیش بینی بودن بازار به قوت خود باقیست و امکان کاهش قیمت سهام شرکت های پیشنهادی وجود دارد بنابراین موکدا توصیه می شود مخاطبین و سرمایه گذاران محترم خود نیز به بررسی چند باره پیشنهادات بپردازند چرا که این وبسایت مسئولیتی درباره عدم تحقق پیش بینی ها ندارد، اما با این حال همواره سعی میکنیم با ارائه حد ضرر و نقاط خروج، ریسک سرمایه گذاری را کمتر نماییم.

مطالب آموزشی و سیگنال های ما را بشناسید!

پیشنهادات خرید و فروش سهام در سه دسته بندی قرار داده می شوند.
پیشنهادات 10 درصدی:
سعی می شود در انتهای هر هفته تعداد محدودی سهم که پتانسیل بازدهی و رشد قیمت سهام تا ده درصد دارند شناسایی و منتشر شوند. مبنای معرفی این سهام بیشتر بر اساس تحلیل های تکنیکال بوده و بازه مورد نظر برای آن­ها بازه کوتاه مدت می باشد. همراه این پیشنهادات نمودار سهم و نقاط ورود و خروج و حد ضرر نیز ارائه می شوند، که سرمایه گذاران می توان با بررسی نمودار، برای خرید سهام تصمیم مناسب­تری بگیرند. سعی می­شود در خلال پیشنهادات مباحث آموزش تکنیکال نیز ارائه شود تا به افزایش دانش سرمایه گذاران کمک شایانی شود. هر چند پیشنهادات 10 درصدی چنانچه از نامشان پیداست برای بازدهی و کسب 10 درصد سود معرفی می­شوند اما امکان بازدهی بیشتر نیز دارند؛ توصیه ما به مخاطبین کسب سود معقول و منطقی و پایبندی به حد ضرر می باشد. دسترسی به این پیشنهادات و تحلیل آن­ها رایگان است و نیاز به پرداخت حق عضویت و …. نمی باشد. امّا در صورت تمایل و سودآوری سیگنال پیشنهادی 10 درصد از سود خود با پیشنهادات ما را صرف حمایت مالی از گروه 10 درصد و کارهای نیک بفرمایید .
ویدیو های آموزشی و پیشنهادات بیش از 10 درصد
دسته دوم سیگنال های این وبسایت، پیشنهادات خرید سهام با امکان بازدهی بیش از 10 درصد می باشد. مبنای انتشار سیگنال­ های این دسته بر اساس بررسی ­های بنیادی و تکنیکال بوده و بازه زمانی مورد نظر برای رسیدن به اهداف از کوتاه مدت فراتر است. در این دسته نیز به هیچ عنوان پیشنهادات متوالی و هیجانی داده نمی شود و کیفیت تحلیل ها از کمیت ها آن­ها برایمان بسیار مهم­ تر است. فعالیت اصلی ما در وبسایت 10 درصد ارائه محصولات آموزشی است اما این تحلیل های میانمدتی با امکان بازدهی بالاتر از 10 درصد نیز در وبسایت قرار داده می شوند که به منظور تشویق بیشتر مخاطبان به یادگیری، دسترسی به این تحلیل ها تنها برای اعضایی ممکن است که مجموعه آموزشی بورس را خریداری کرده باشند.
سیگنال های هشدار و فروش:
دسته سوم سیگنال های وبسایت به بررسی سهامی می پردازد که رشد قیمتی زیادی داشته و مستعد اصلاح قیمت هستند. اهمیت این دسته از سیگنال ها اگر بیشتر از دو دسته قبل نباشد کمتر از آن­ها نیست! چرا که چه بسیار سرمایه گذارانی بعد از رشد قیمتی یک سهم کماکان به داشتن سهم اصرار ورزیده و قیمت سهم کاهش پیدا می کند و از سود آنها نیز کاسته می­ شود. همچنین بسیاری از سفته بازان و سودجویان بازار در قیمت های بالا اقدام به تبلیغ سهام و انتشار سیگنال خرید سهام می کنند که با وجود این بخش در سایت می توان سهامی که ریسک ورود به آن­ها بالاست شناسایی کرده و از ضرر و زیان های احتمالی ورود به آن­ها جلوگیری شود. این سیگنال ها نیز به رایگان در دسترس هستند.

سودآوری و انجام کار نیک!

با افتخار اعلام می کنیم بخش قابل توجهی از درآمد سایت از پرداخت های 10 درصدی و درآمد حاصل از سیگنال­های بیش از 10 درصد را صرف امور نیک کرده تا سودآوری در سرمایه گذاری با انجام کار نیک همزمان شود. در فواصل زمانی معین نیز به صورت مستند گزارشی از این امور در وبسایت قرار داده می شود تا مخاطبین در جریان آن قرار بگیرند.

کلام آخر

هدف و چشم انداز ما در گروه 10 درصد، تاسیس یک فضای” علمی، آرام، به دور از هیجانات و بخر بخر های معمول بازار” و ارائه پیشنهادات خرید و فروش همراه با تحلیل و بررسی سهام است تا ضمن کاهش ریسک سرمایه گذاری، بازدهی معقول و مناسب را برای مخاطبین محترم ممکن گردد. امید است با حمایت­­های شما به این مهم دست یافته و ضمن کسب سود در بازار بورس بتوانیم، در امور مثبت و خدا پسندانه نیز پیش قدم باشیم.
مشاهده قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

پیش از استفاده از مطالب قوانین و مقررات به دقت مطالعه شود.