«شرایط و قوانین» 

(خواهشمند است قبل از استفاده از محتوای این تارنما شرایط و قوانین با دقت مطالعه شود، هر گونه پرداخت مالی و استفاده از مطالب،  به منزله پذیرفتن قوانین توسط کاربران می باشد)


 

وبسایت 10 درصد در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و از انتشار مطالب مخالف با قوانین رسمی کشور و مطالب غیر اخلاقی خودداری کرده و تمامی محتوا با رعایت  ماده 21 قانون جرايم رايانه ای منتشر می گردند.

 

محتوای منتشر شده در این سایت، از جمله قیمت سهام، اطلاعات و صورت های مالی شرکت ها از مجاری رسمی و به طور مشخص از شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گرفته شده و نمودارهای سهام نیز از نرم افزار مفید تریدر استخراج شده و 10 درصد هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ها ندارد و مسئولیت صحت و دقت مطالب گفته شده نیز  بر عهده تولیدکنندگان آن است.

 

وجهی که پرداخت می نمایید فقط در ازا تماشای سه فصل ویدیو آموزشی است و برای دسترسی به تحلیل ها و سیگنال ها در این وبسایت مبلغی دریافت نمی شود و تحلیل ها و پیشنهادات خرید کاملا رایگان هستند. قبل از خرید می بایست تمام توضیحات و اطلاعات را درباره ویدیو های آموزشی مطالعه بفرمایید و در صورت عدم رضایت از محصول تنها امکان بازگشت 50 درصد از وجه پرداختی وجود دارد.هیچ بسته پستی ارسال نخواهد شد و  تنها امکان تماشای آنلاین در وبسایت وجود دارد.

 

در این وبسایت سعی می شود به دور از هیجان، پیشنهادات خرید و فروش و تحلیل های مرتبط باشرکت ها قرار داده شود و از تبلیغ یک سهم یا سهام خاص به شیوه های غیر اخلاقی خودداری می گردد.

 

همواره سعی می گردد با افزایش کیفیت تحلیل ها ریسک سرمایه گذاری را کاهش داده اما ماهیت بازار سرمایه دارای ریسک می باشد بنابراین مطالب منتشر شده بر اساس فرضیات بوده و تماماً پیش بینی می باشد و نتایج ممکن است متفاوت از تحلیل های ارائه شده باشد فلذا موکداً توصیه می شود مطالب انتشار داده شده در سایت چندباره بررسی شوند چرا که مسئولیت هرگونه ضرر و زیان احتمالی ناشی از استفاده از مطالب سایت بر عهده کاربران می باشد.

 

سعی می شود با مشخص نمودن حد ضرر برای سهام پیشنهادی میزان ریسک  سرمایه گذاری و ضرر را محدود نمود که در صورت پایبند نبودن به حد ضرر مسئولیت کاهش بیشتر قیمت سهام تماماً بر عهده سرمایه گذاران است و از نظر شرعی و قانونی مسئولیتی در برابر سیگنال های پیشنهادی متوجه گروه 10 درصد نمی باشد.

 

با توجّه به آنکه برای جمع آوری و ارائه مطالب و ویدیوهای آموزشی مختلف زمان زیادی صرف می شود حق مالکیت  آن ها برای وبسایت 10 درصد محفوظ می باشد و بازنشر مطالب و کپی و تکثیر ویدیوها در سایر وبسایت ها و کانال ها و گروه های تلگرامی به هیچ عنوان مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد. 

صفحه اصلی

صفحه اصلی، مشاهده تحلیل ها و سیگنال های جدید

درباره ما

مشاهده اطلاعات بیشتر درباره ما و اهداف و چشم انداز ما