این تحلیل به هدف خود رسید و این سیگنال دیگر اعتباری ندارد.

 

سیگنال هشدار واتی

بازارنمادقیمت در حال معاملهقیمت هدفجلوگیری از ضرر احتمالیتاریخ تحلیلتاریخ احتمالی رسیدن به قیمت مورد نظر
بورسسرمايه‌ گذاري‌ آتيه‌ دماوند (واتي)1830 تومان150 تومان20%1397/2/111397/6/1
تحلیل تکنیکال واتی هنوز برای ورود مناسب نیست

چکیده تحلیل:

سهام شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند (واتی) در یک کانال بلند مدت صعودی شش ساله قرار داد و  پس از دو رشد شارپ و بزرگ خود در روندهای نزولی میانمدتی قیمت آن  اصلاح شده است. با توجه به نمودار سهم در بازه هفتگی اصلاح فرسایشی سهم کماکان ادامه دارد و هنوز به نقاط مناسب برای ورود نزدیک نشده است. سهم در بازه کوتاه مدت نیز الگوی اصلاحی پرچم خود را به سمت پایین شکسته است که تاییدی بر کاهش بیشتر قیمت است. اندیکاتور های RSI و استوکاستیک  گرچه در نزدیکی منطقه اشباع  فروش هستند اما سیگنال خرید آن ها چندان معتبر نیست چرا که هم روند کلی صعم نزولی بوده و هم چنین حجم معاملات سهم ضعیف می باشد.

حجم میانگین ماه سهام نیز در حدود یک سوم حجم مبنای سهام است که نشانی بر ادامه دار بودن روند نزولی سهم است. ضمن اینکه سهم با p/e  بالاتر از گروه خود در حال معامله هست و با توجه به ماهیت شرکت که یک شرکت سرمایه گذاری با پرتفوی متنوع هست و از آنجاییکه در چند ماه اخیر سهام شرکت های مختلف افت زیادی داشته اند کاهش میزان سود سازی و به تبع آن کاهش قیمت برای متعادل شدن نسبت p/e  به نسبت سایر همگروهی های سهام واتی دور از انتظار نیست.

نتیجه گیری کلی:

این تحلیل تنها به منظور بررسی ارائه شده است و گرچه امکان رشد قیمت آن وجود دارد اما در حال حاضر ریسک ورود به سهم بالاست. توصیه به ورود به سهام در حال حاضر نمی شود؛ در صورت رسیدن به قیمت 150 تومان در صورت مشاهده حجم مناسب میتوان ورود به سهم را بررسی کرد.

نکات مهم:

1- تحلیل  سهام را به دقت بررسی کنید، چرا که در نهایت شما خود مسئول سود و زیان احتمالی هستید.
 2- این تحلیل صرفا به منزله عدم ورود به سهام است اما نگهداری آن کاملاً بستگی به استراتژی و نظر شخصی شما دارد.
3-در صورت تمایل و سود کردن با سیگنالهای این سایت از طریق فرم پرداخت زیر، مبلغ دلخواه (10 درصد از سود خود)  را وارد کرده و پرداخت نمایید.

مشاهده

سیگنالهای بیشتر از 10 درصد

برای مشاهده سیگنالهای بیش از 10 درصد کلیک کنید.